Comu by ste radsej verili: Pharmatex - HAK?

Príspevok v téme: Comu by ste radsej verili: Pharmatex - HAK?
Kareeel

Ahojte,
chcel by som sa spytat, comu by ste radsej verili. Ci hormonalnej antikoncepcii alebo pharmatexu?
U mna partnerka brala HAK zo zaciatku a teraz pouzivame Pharmatex (ako kedy, niekedy sa mi nechce ist po cipok :D). A mozem povedat, ze HAK uz nikdy v zivote. Priatelke to sposobilo znizenie libida skoro na bod mrazu, zvysilo migreny. Doktor jej len predpisoval zakazdym rozne druhy. Asi 3 druhy vystriedala. Skoda reci. Cisty biznis. Nehovoriac o tom, ze to moze neskor sposobit aj to, ze sa uz zien zvysi riziko zrazanlivosti krvi, vznikaju zrazeniny nasledkom coho sa dostanu do ohrozenia zivota. Aky mate nazor vy?
Dakujem

pepepk

Pravda je ze pharmatex nieje hormonalna antika a ma minimum neziaducih ucinkov. S jednou zenskou som minul jedno balenie a skusenosti? Pokial si kupis pharmatex vo forme kremu tak sa pruprav nato, ze po sexe budete od toho cely...ete aj postel. Takisto sa jej stavalo ze sa ju palilo mocenie po pouziti pharmatexu. Inak je to celkom ok takisto pravdepodobnost otehotnenia je zanedbatelna avsak tu pozor musis si riadne prestudovat navod lebo by sa priatelka tusim 2hodiny predtym nemala umyvat mydlom. Ale to uz si nepamatam. Ale odporucam za pokus to stoji.

dokr

Tak ja som s priatelom 5 rokov..nikdy by som si nedala HAK a nikdy to ani nevyzadoval a ani by mi to nedovolil.. Mame sex iba s kondomom ale uz nas to nebavi..aj my rozmyslame nad pharmatexom,citala som zevraj je dost ucinny..no zatial odvahu nemame ho vyskusat,ved co ak motyka vystreli :)