Psychický teror, či láska?

Príspevok v téme: Psychický teror, či láska?
Sklamaná 198

Ahojte, pred rokom som stretla chalana, bol super, bola som u neho číslo jedna, ľúbili sme sa, stretávali sa tak dvakrát do týždňa, lebo sme neboli z rovnakého mesta, potom prišiel bývať za mnou do toho istého mesta a všetko bolo super, až začal pýtať heslá do mojich mailov a stále ma nútil ukazovať mu sms, veď nemáme mať pred sebou tajnosti keď sa ľúbime. Ale mne to začalo vadiť,prečo by som mala byť kontrolovaná....Ďalej chcel byť stále so mnou, ak som niekam išla bez neho, že s kamoškami na kávu, bolo zle...oni boli piče a ja so sa bola kurviť, veď na čo sú mi kamošky, keď mám jeho. Tak som ho teda zobrala s nami sa kúpať, aby videl, že nič nerobím, tak zas mi robil scény, že som sa viac venovala im, ako jemu, a že sme si šuškali, a mám tajnosti pred ním. Tak som nikam nechodila, aby bol kľud. Len do práce a do školy, študujem popri zamestnaní. No aj na to začal žiarliť, že sa venujem iba škole, a robote a na neho kašlem, to už som bola dosť otrávená,pretože som s ním bola každý deň, stále som sa naháňala, aby som všetko stihla a venovala sa mu aspoň dve tri hodiny denne, ale unavovalo ma to, lebo mi narúšal môj priestor, doštudovať je pre mňa priorita a nerozumela som prečo mi nedopraje kľud na učenie. Stále som bola v strese, vždy si niečo našiel. Ak som za ním prišla o hodinu neskôr robil scény,vyhrážal sa samovraždou, hovoril že ho ničím, že ho zanedbávam. Raz sa pred do mnou rozbehol pri hádke pod idúci vlak, skoro tam fakt skočil, ledva som ho dobehla a odsotila, a tam nastal u mňa zlom, necítila som sa pri ňom viac dobre. Trval na tom, že spolu pôjdeme do podnájmu, tak ako som mu sľúbila, lenže to už u mňa neprichádzalo do úvahy, preto ako sa choval a povedala som mu, že buď sa zmení alebo končíme. Chvílu bol kľud. Stále chcel sex, bolo jedno či mám horúčku, alebo menzes, alebo či sa proste cítim zle, on to potreboval a hotovo. No a krátko na to som otehotnela, z čoho som nadšená nebola, lebo neboli na to podmienky a malému som nemala čo ponúknuť, nemali sme kde bývať, bola tu škola a hlavne som sa nevedela zbaviť pocitu, že to urobil naschvál, dieťa som potratila samovoľne z toľkého stresu čo som v sebe mala a odvtedy začalo peklo, vyčítal mi, že to ja som na vine lebo som sa na neho netešila, že som mu zabila jeho dieťa.Chcel sex napriek tomu, že vedel, že nesmiem a ak nebude sex mám ho vyfajčiť on má svoje potreby. Začala som sa mu vyhýbať, začal sa mi vyhrážať,že ma zbije, zlomí sánku, vybije zuby, terorizovať ma, robil mi hanbu kade tade, vzápätí plakal a hovoril, k čomu som ho dohnala, že ma miluje, súkromné veci vykrikoval verejne, volal mi, že už má slučku okolo krku a chrčal, že sa vešia. A kopu iných vecí. Som z toho dosť mimo, nechápem, kde som spravila chybu, veď som chcela iba trochu priestoru pre svoj život. Veľmi som ho ľúbila. Rozišla som sa s ním, ale pokoj mi dať nechce. A vo mne sa striedajú protichodné myšlienky raz si vyčítam, že som tomu na vine a vzápätí si poviem, že som urobila dobre. Ale cítim sa sama a chýba mi človek, ktorého som ľúbila, nie tá beštia čo sa z neho stala. Stalo sa Vám niečo podobné? Ako sa s tým vyrovnať? Zmenilo by sa niečo keby som sa chovala inak? Je možné, že ma ten človek tak bezhranične miloval, alebo je narušený?

Agnes998

Na takychto psychopatov plati, ked im ukazes, ze sa ich nebojis. Ked ta uvidia ako places, trases sa, je z teba troska, doda im to neskutocnu silu, akusi zvratenu radost a rozhodnu sa svoje dielo dokonat a totalne ta znicit. Utri si slzy, nasad na tvar masku, tvar sa sebavedomo ked ho stretnes, nie ustrachane. Ak ti bude vykrikovat pred domom, zavolaj na neho policajtov. Nemaz jeho maily, uchovavaj ich! Takisto SMSky. Ked budes na neho podavat trestne oznamenie, pouzijes ich ako dokaz. Ak ti vyvolava a vyhraza sa ti do telefonu, nahlas to na policii, nech ti odpocuvaju telefon. Byvalemu to nehovor, aby si nedaval pozor na jazyk. Vsak na policii ti vysvetlia co mas robit. Daju ti aj kontakt na organizacie, kde pomahaju obetiam trestnych cinov, prip. si mozes na nejake take organizacie najst kontakt aj na internete, zavolaj tam, povedz im vsetko, oni ti poradia, su na to skoleni, pomahaju takym pripadom ako si ty! Zavolaj na 0850 111 321 Linka pomoci obetiam trestnych cinov alebo im napis email: linka@pomocobetiam.sk. Psychopati su vacsinou zbabelci, vyberaju si obete ktore sa ich boja ale casto staci, ked ich poriadne zastrasis (najlepsie policiou) a stiahnu sa. V skutocnosti to byvaju zbabelci ktori ked uvidia, ze nie si sama a ustrasena, ze je pri tebe rodina, otec, brat, kamarat co mu jasne povedia co s nim spravia ak s tym neprestane, zaroven ze si schopna sa za seba bit a poslat na neho policiu, zavolat na neho policiu vzdy, ked ti pride vykrikovat pred dom, aj keby to byt 5x denne kazdy den, tak s tym nakoniec prestane. Trufa si len na samotnu zenu a snazi sa ju zastrasovat, napr. tym, jak pises, ze ak ho das zavriet vypali ti rodinu a skoncis v kyseline, vsak to je trestny cin co on robi, neboj sa ho, udaj ho! Nedaj sa zastrasit a zahnat do kuta, policia je silnejsia ako on!

fero11111

Multilevel to povedal neskutocne presne ak si z ke viem ti pomoct aj osobne :) ak treba od toho chuja ruky prec a cim skor nikde si neurobila chybu len si chcela mat normalneho chlapa a nasla si normalneho debila chuja imbecila

cica0125

Och moja toto neni vobec dobre..Tebe sa to mozno nezdalo az moc ale je to velmi zle..od neho prec,zmenit cislo,ak byvas v podnajme aj byt a vsetko aby ta nemal na ociach..Ked bude robit hunbuky len zavolaj policajtov a bude..I ked si myslim ze on neskonci a neda ti tak lahko pokoj,je to velmi slaby clovek ci uz pre tie drogy alebo ma taku povahu..No len ty sa netrap,keby aj k niecomu doslo tvoja vina to nie..Drzim ti palce a vela sil :)

Sklamana189

On je vysoký, svalnatý a vie sa biť a robí to rád,keď ho prepne je nebezpečný, nikto si na neho netrúfne

MultiLevel

Sklamana, on ti chodi vykrikovat pred dom nieco? A ty byvas sama? Ty nemas otca, brata, bratranca, kamosov, hoc koho, kto by mu rucne strucne povedal nieco, ked bude cosi pred domom vykrikovat? Zatial si zmen telefonne cislo, daj si ho utajit a ked pride cosi vykrikovat pred dom, posli na neho kamosov :)