Sama, smutna, potrebujem sa vykecat...

Príspevok v téme: Sama, smutna, potrebujem sa vykecat...
WWinblack

Ahojte :)
Ja uz vazne potrebujem vypustit svoje myslienky, pretoze uz to nemozem dusit v sebe....
Momentalne mam take single obdobie....tym myslim, ze som stale sama!
Urcite okolnosti ma presvedcili ostat na mieste, kde som to prvotne nemala v plane:

1.kedze som mala priatela a chcela som, aby sme boli spolu - teda povazovala som to za samozrejmost

2. a to je to hlavnejsie co ma presvedcilo...ide o to, že som byvala na izbe v priebehu studia 7! rokov s mojom the best kamoskou, boli sme ako sestry a 24hodin sme boli spolu,nikdy sme sa nepohadali a slubovali sme si, ze aj posledny rok skoly budeme spolu a poriadne si uzijeme....lenze ona si nasla priatela...a uprednostila ho predo mnou a tak nas to rozdelilo

S priatelom sme sa rozisli tesne po tom ako som prisla domov...A tak som uplne sama...nemam tu jedinu kamosku, vsetky su roztrusene po slovensku ale tu doma ani jedna...a to ja som spolocensky clovek, mam velmi rada ludi...
Neviem si na to zvyknut, že som stale sama...a velmi ma mrzi, ze stale som pre niekoho len PRESTUPNA STANICA! tejto kamaratke som dala vsetku svoju doveru (pred tym som mala kamosky a vzdy sa nase cesty rozisli a bola som im dobra len ked nieco potrebovali, preto som sa uz na nikoho nechcela naviazat) a aj ona sa zaradila do radu obycajnych...teraz sa takmer vobec neozve...uz ma nepotrebuje...ja rozumiem, ze tak to zial chodi.

Chcem uz niekoho kto bude MNA povazovat za prioritu, konecne niekoho, kto bude chciet nieco urobit pre mna (nie len ja som stale ta co lubi viac) akoby ma na tomto svete NIKTO nepotreboval...nikto! teraz sa nik ani neozve...som strasne smutna. Chcela by som mat priatela, ktory by bol pre mna vsetko, ale aj ja pre neho, ale nemam sa ani ako zoznamit....chodim do prace, po prace cvicit do posilky potom domov venovat sa diplomke a veciam do skoly. Dni su rutinne, ja starnem. Mam 23 a nemam za sebou v podstate vaznejsi vztah a uz prestavam verit, ze nejaky budem mat.Nikdy v zivote som sa ziadnemu chlapovi nepacila...navonom vyzeram strasne spokojne a pozitivne, ale uz nevladzem...a zabilo ma ked mi teraz vo stvrtok povedala kolegyna, ze zlatko dnes je to tazke...a ked si niekoho nenajdes do urciteho veku, tak potom je to uz malo pravdepodobne (mna uz povazovala za tym urcitym vekom)......

dakujem za citanie vylevov a prajem vam peknu nedelu....

lia17

Ahoj nikuss22 keď chceš ja som z Ba, teda nie priamo , ale trávim tu väčšinu času. Keď chceš napíš mi na natusik33@azet.sk -používam ho ako neformálny mail :) do našej party by si zapadla, my sme v pohode :)

Nikuss22

Och baby, aj ja sa cítim sama... Odkial pochádzam mám ,,známych´´ ale nie kamosky ktorým by som zavolala ze som doma a podme von Som iba doma s rodinou, čo je smutné. Študujem v Nitre, tam mám spolužiačky s ktorými občas ideme von ale aspon mám niekoho. Momentálne bývam v Bratislave, u priatela. Sme stále spolu, úplne si rozumieme ale tu tiež nikoho nemám :( Iba priatelovu partiu, čo sa občas všetci stretneme. Chýbajú mi kamošky, úprimné a fajn baby. A pravdupovediac niekedy mám pocit že také neexistujú. ked vidím na fb fotky partii báb a ako sa usmievajú a zabávajú všetky, aj ja by som chcela medzi ne patriť :(

genova

nebud smutna to je take obdobie ono to prejde.ja viem ze to nie je lahke ale uvidis ked uz pracujes zacne sa to vyvyjat inac...a kolegynu nepocuvaj ma hlupe reci.Ja som sa vydala po 30 do vtedy som si zila sama zivot t.j.mala som super kamosku denno denne spolu potom sa to rozdelilo odisla do zahranicia a nas vztah vyhasol.No a ja som chodila po vyletoch praca a tak dalej raz mi jedna moja znama trepla nieco jak tvoja kolegyna ona vsak povedala ty uz v 30ke sa nevydas uz nik nechce zenu po takom veku.V mysli som si povedala za to ty si sa vydala chudera a kaslala som na to.Pretoze take trepanie od osoby bolo hlupe to len mi ukazalo co je zac....a po 30ke by si mala vidiet mali o mna 2krat zaujem muzi vekovo 25 a 28...potom 45 atd...a bolo to krasne obdobie takze moja zlata nezufaj....preslo obdobie a teraz ide uz obdobie zeny Bud sama sebou spoliehaj sa sama na seba a potom uvidis jak sa veci budu odohravat....

zuzi74

A to uz ako vies, ze si sa v zivote ziadnemu chlapovi nepacila?
Kolegynu by som vobec nebrala vazne, predsa mas len 23 rokov a to naozaj nie je vela na vazny vztah. Ten preziju niektore zeny az po 30-tke.

zalesak

viete čo mám ten istý problém, mal som kopec kamarátov kamarátiek a myslel som si že to je tak aj z ich strany, ale bohužiaľ nebolo, pretože som viac viditeľný v spoločnosti tak ma preto brali len za kamaráta, keď niečo potrebovali bol som dobrý, ale keď ja som niečo tak hádajte kto mi pomohol, alebo ma niečo trápilo som ten typ človeká, ktorý rád pomôže, veľa ľuďom som pomohol, no potreboval som ja niečo, tak nikto ani nepozrel na mňa :) a každým dňom sa cítim stále sám ôj život ako keby strácal zmysel, mnoho krát si dávam otázku načo som tu vlastne, veľa ľudí by si ani nevšimlo že zrazu nie som. tak trochu som sa vykecal, vďaka za prečítanie

[zruseny26]

viem ako Ti je, tiez mam na konte 0 kamaratov a 0 kamaratiek, tiez som mal najlepsieho kamarata s ktorým som bol stale tiez pocas skoly to bolo, tiez som mal priatelku a sme boli stale spolu a mam 24 rokov a som mal len jeden vztah 3 mesacny a tiez som s toho na prašky prislo obdobie ked som smutny vzdy ked prichadza zima som smutny ze nemam nikoho a zmena je v nedohladne a v praci som od rana do vecera