Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som moc mlady

Príspevok v téme: Som moc mlady
Tibikee

Ahojte vcetci, pisem s tym problemov dufam ze sa Vam nebudem zdat trapny. Mam 17r. a dost dlho som streval jednu babu velmi velmi krasnu az dych mi to vyrazalo :) vedel som isto ze je odomna starsia ale netusil som kolko. Ide o to ze sme si zacali pisat a trocha sa spoznavat. Je super! Typoval som jej ze ma 23 max 24r. vyzera tak ani nahodou viac aj vsetci moji kamosi jej tak tipovali. No zistil som vlastne ze ona ma 30r. bol som nenormalne prekvapeny. Ona posobi ako dievcatko. Co mam robit vlastne teraz?? Asi by ma nechcela a pod. nechcem sa pred nou strapnovat, chcel som ju pozvat von ale teraz sa budem citit trapne. Je strasne krasna a sexi stalr si s nou predstavujem intimne veci. Co si o tom myslite?

rhea

necitam prispevky, ale ja to vidim len tak na take tajne stretka, kde ta zaskoli, aby si sa len nezamiloval... len nech sa to nedozvie tvoja mama :)

Lea99

A ked sa do tej zeny zalubi tak co, ako sa zalubi tak sa aj odlubi po case a prejde ho to. V jeho veku Boze kolko krat sme boli zalubene odlubene. Clovek musi dospiet nejako aj v tejto oblasti a ktomu patri aj zalubenie, sklamanie a pod. Nech si uziju tak co.

Lea99

Vsetci tu pisete o nejakom vztahu a ocakavani od vztahu, ono mam pocit z toho chlapca ze sa jedna o nejaky kratky vztah uzitie si. A myslim ze je to celkom normalne v jeho veku, kazdy chlapec v jeho veku sniva tuzi po peknych hereckach, spevackach a pod.
Ja ked som chodila na strednu tak vacsina mojich spoluziaciek mali vztahy so starsich a boli vlastne tie najlespie z triedy, chvalili sa so sexualnymi zazitkami a pod. a tiez som mala spoluziaky taky gigolo ktory mal vtedy tiez 17 a mal frajerka 25-26 a jednu si aj dotiahol na stuzkovu ako ta bola nic moc teda. Ale k veci, kludne si chalan moze s tou babou uzit, a nerobte z neho debila u mladych chlapcom je to normalne, ide o to ze chlapci sexualne dospievaju skor ako dievcata preto sa chlapci casto pozeraju po vyspelych zenach a maju tuzbu s nou nieco mat viac. Ked sa opytate nejakeho 17r. chalana aky je jeho zensky idol polovica z nich povie ze Angelina Jolie. Ale urcite v 30tke nebudu chciet zenu o 15r. starsiu ale skor seberovnu alebo mladsiu. Nechajte ho to je jeho vek a je to normalne. Ja ked som mala 19r. zalubila so sa do muza o 13r. starsieho, ale dnes ked uz som ja v jeho veku tak by som o 13r. starsioeho muza nechcela aj ked 13r. nieje vela a ked sa raz clovek zalubi tak vek je nepodstatny, ale teraz si radsej hladam seberovneho. Proste kazdy vek ma nieco svoje specificke. Tak ho nechajte a neberte mu iluzie.

podobny

ty mozno nebudes investovat, ale ona na tom predsa len moze byt inak, mozno sa rada este zabava a nejake vazne vztahy ju neberu. aj ked ma 30. aj ked moc velku sancu tomu nedavam. :) no fakt by ju mal asi pozvat. by som bol zvedavy ako sa to vyvinie :D

Cindy35

17rocny chalan moze byt chutnucky a chrumkavy ;-) teda ak uz vyrastol z pubertalnej nemotornosti a vyrazok

inak ja som nedavno stretla 40rocneho panica.. a neviem co s nim.. to by som naozaj radsej zaucila takeho 17rocneho panica ;-)

phoe

Veď s ním určite nie :D o to nejde, ale nebudem predsa investovať (city) do vzťahu ktorý nemá budúcnosť, chápeme sa ? Ale sak nech sa opýta, načo tu nad tým polemizuje, buď z toho čosi bude alebo nie, ale on zrejme pôvodne ju chcel na vzťah, keďže si myslel že je mladšia, ona sa s ním za ruku vodiť nebude, čiže buď im ostane priateľstvo, čo pochybujem keďže jemu by to nestačilo, alebo sex, ak sa jej nehnusi spať s mláďatom.

podobny

phoe na druhej strane ani ona si mozno nechce zakladat rodinu. kolko je dnes 30 rocnych ludi, ktori sa nikam neponahlaju a stale su duchom velmi mladi.

phoe

No veď práve, ty si nejdes zakladať rodinu, o tom ti píšem, citas to vôbec ? Ona ako 30 ročná ma iné očakávania od vzťahu ako ty. Ale kamaratit sa môžete. Aj sexovat, aj ked väčšine žien by to bolo blbe, mne teda urcite :D

Spevacka9977

Ja odporúčam stretnutie ... lebo to čo sa napíše (čo je dôkazom aj týchto fór, ktoré tu čítam) nemusí byť vždy realita. Ak si rozumiete tak navrhni stretnutie a uvidíš reakciu. Ak si máte donekonečna len písať, tak to nemá cenu.
Na margo vyčítavých mailov ... aj s mladým chalanom sa dajú zažiť veci, rozprávať sa .. a nie je to len o sexe ... hoci by ste sa čudovali, že ani to nie nemusí byť také zlé. Zažila som v posteli úplne nemožného 40-tnika a na druhej strane som chodila s 20 ročným chalanom, s ktorým som sa bez problémov rozprávala o všetkom možnom, bol neskutočne rozhľadený.
Tým som chcela len poznamenať, že netreba hodnotiť ľudí podľa veku.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som moc mlady - Fórum - ZDRAVIE.sk