Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som moc mlady

Príspevok v téme: Som moc mlady
Tibikee

Ahojte vcetci, pisem s tym problemov dufam ze sa Vam nebudem zdat trapny. Mam 17r. a dost dlho som streval jednu babu velmi velmi krasnu az dych mi to vyrazalo :) vedel som isto ze je odomna starsia ale netusil som kolko. Ide o to ze sme si zacali pisat a trocha sa spoznavat. Je super! Typoval som jej ze ma 23 max 24r. vyzera tak ani nahodou viac aj vsetci moji kamosi jej tak tipovali. No zistil som vlastne ze ona ma 30r. bol som nenormalne prekvapeny. Ona posobi ako dievcatko. Co mam robit vlastne teraz?? Asi by ma nechcela a pod. nechcem sa pred nou strapnovat, chcel som ju pozvat von ale teraz sa budem citit trapne. Je strasne krasna a sexi stalr si s nou predstavujem intimne veci. Co si o tom myslite?

podobny

myslim, ze by si predsa mohli v niektorych oblastiach rozumiet, aj napriek veku. ak ona vie byt stale dusou mlada a on je na svoj vek dospelejsi, mozu si mat co povedat. samozrejme len v cisto kamaratskej rovine. mohla by mu byt nieco ako starsia sestra. ale o to tibike nema zaujem. :)

phoe

Prečo by sa nemohli kamaratit? Čo je na tom? Ja som si ako 25 ročná na materskej písala s chalanom v puberte, 16, on sa mi vykecaval aké ma problémy, ja som mu radila , debatovali sme na rôzne témy lebo chalan rád čítal a dalo sa s ním, a vôbec nič medzi nami nebolo.

adriiiiii

Phoe tie ich maily mali sexualny podton on po nej sexualne tuzi a mysli si ze by s nim mohla sexovat.Chlapec je mimo, a henta sprostana ho este rajcuje a zahrava sa s pubertom.

Tibikee

Nie kamos si s nou pise uz dlhsie. A ja si s tou pisem tiez dlhsie a leb od vcera viem kolko ma naozaj rokov, ved to bolo odveci ze vcera by som ju chcel a dnes uz ne? Bo ma o 6 viac nez som si myslel?

adriiiiii

Ak tak ona to nebude mat v hlave v poriadku ani ako kamaratka by s nim nemohla byt.O com by sa asi tak bavili ten velky vekovy rozdiel je markantny.

phoe

Ježiš neberte to tak vážne, že pedofilia, sak neni decko, jamaratit sa mozu a jej asi o nic viac nejde. Opýtaj sa jej, či by neisla na kávu, povedz že sa ti páči a veľmi pravdepodobne ti vysvetlí ze si fajn ale primlady a bodka. O chvíľu na ňu zabudnes a budeš sa venovať inym

podobny

no inak s babami v tvojom veku to nemas jednoduche. to je pravda. ale aj tak sa da urcite najst fajn zaba priblizne v tvojom veku. mozno aj starsia-primerane. ale nerob si iluzie s 30 rocnou zenou. to je naozaj niekde uplne inde.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som moc mlady - Fórum - ZDRAVIE.sk