Som moc mlady

Príspevok v téme: Som moc mlady
Tibikee

Ahojte vcetci, pisem s tym problemov dufam ze sa Vam nebudem zdat trapny. Mam 17r. a dost dlho som streval jednu babu velmi velmi krasnu az dych mi to vyrazalo :) vedel som isto ze je odomna starsia ale netusil som kolko. Ide o to ze sme si zacali pisat a trocha sa spoznavat. Je super! Typoval som jej ze ma 23 max 24r. vyzera tak ani nahodou viac aj vsetci moji kamosi jej tak tipovali. No zistil som vlastne ze ona ma 30r. bol som nenormalne prekvapeny. Ona posobi ako dievcatko. Co mam robit vlastne teraz?? Asi by ma nechcela a pod. nechcem sa pred nou strapnovat, chcel som ju pozvat von ale teraz sa budem citit trapne. Je strasne krasna a sexi stalr si s nou predstavujem intimne veci. Co si o tom myslite?

podobny

tiez si myslim, ze ci aj ona nema na tom svoju zasluhu. na druhej strane tibike si mozno len domysla veci, ktore nie su, co je v jeho veku aj celkom normalne, ved aj starsim sa stava.

adriiiiii

Tibike nepochopis si na to ako si nazval tuto temu mlady.Necakaj zazrak ten sa konat nebude,inak je ta 30 kompletna ze sa nehanbi sa zahravat s deckom.

kablica

Tibikee, ja bezne gratulujem susedovmu Matovi k narodkam a ver tomu, ze ho ani nelubim, ani na tej gratulacii nic zvlastne nevidim. Sorry, ale za to, ze ti blahozelala, si domyslas, ze by ta mohla lubit??? to pozeras doma filmy na motivy romanov Rosiamundy Pilcherovej, ci co?
Tieto tvoje reakcie len dokazuju, aky si nezrely a nevis nic o zenach.
No a predstav si, ze tomu Matovi od susedov som aj maly darcek dala a nemam pocit, ze by si to vysvetlil tak, ze po nociach po nom tuzim a s muzom som len z povinnosti :-DDD

podobny

zablahozelat k meninam ti mozem na pockanie aj ja. a vobec nic za tym nebude. to nie je o tom, ze ci si alebo nie si debil. to je o tom ze obaja ste v uplne inych etapach zivota. a mozno jej v skutocnosti robi aj dobre, ze take mlade ucho je z nej paf, hoc to bude asi tak vsetko. co si pod pojmom pomoc predstavujes? chces pocut pravdu alebo ti maju ludia pisat to co by si rad pocul? prestan si robit iluzie, ak chces starsiu tak fajn, preco nie? ale musis poznat aj nejake hranice. a toto je cez hranicu. zmier sa s tym.

Tibikee

Nepomohli ste mi, mozno som mlady ale nemyslim ze som nejaky debil. A ked mi odpise tak asi nieco bude aj z jej strany nie? Mi blahozelala k meninam a asi daco na tom bude nie? Sak ja si ani nemyslim ze by sme mohli spolu chodit ale lubit by ma mohla?

adriiiiii

Tibike vies v zivote treba vediet aj riesit problemy a postavit sa k tomu ako chlap nestaci len vediet rozpravat a vypisovat omacky.A ano 30 rocna ma uz ine potreby ocakava od vztahu viac nestacia jej tvoje krasne ocka a tvoje znamky zo skoly.

tak..

on sa jej zrejme dotykal len ona jeho nie ked lezala ako drevo. sa preberte nie je to len o tom aby na vas chlap makal a vy len lezite. to je mozno vasa predstava dobreho sexu aby chlap vedel co s vami. lenze chlapa takyto sex rychlo prestane bavit.