nespavosť

Príspevok v téme: nespavosť
myshina

kto mi poradí nejaký recept na nespavosť.je pravda že mám problémy ale kto ich nemá večer viem zaspať jedine ked čítam v posteli to ešte zaspím ale o 2 hodiny som hore a už sa len prehadzujem potom ma chytí hlad a takto to ide dokola.nechcem si zvykať na nejaké lieky ale ráno ked treba vstávať bože by som spala a potom som celý deň ako mrcina a pritom večer ma to zas prejde a necítim ospalosť .Má niekto podobný problém.Ďakujem

Ivka 1

Myshina najprv treba ostrániť psychické
ťažkosti a potom sa dostaví aj celonočný spánok.Ja som mala tiež takéto ťažkosti/problémy v práci/ a zaspávala som posediačky,kým som si nešla ľahnúť do postele.A bolo po spánku.Najlepšie sa mi spalo pri zapnutom televízore.Sama uznáš,že som
sa moc nevyspala.Ráno bolo treba ísť
do práce.A tak to šlo stále dookola.
Našla som riešenie v pití Aloe gélu s prídavkom broskyň - je dobrý na psychiku a celkové ukľudnenie a potom
som užívala kalciové tabletky.Kalcium je dobré na spanie.Pomohlo to.

myshina

Ďakujem za rady na psychológa to u mňa nie je pretože keď mám problém tak to mi behá hlavou hlavne večer veď to poznáte a s tým mi nikto nepomôže to musím sama a lieky na nejaké oblbovanie nechcem brať.Ešte vyskúšam pohár bieleho suchého večer to mi dnes kamoška poradila len jeden a pol deci vraj to pomáha.Mlieko neznášam a samý med nezaberá.Ľubovník som tiež skúšala aj čaje na spánok.Ono keď som v pohode tak je to super.Ale skús nemyslieť na problémy keď to nejde.Som citlivá ryba no čo už...

lenoccka

ja ked nemozem spat, taksi zohrejem mlieko s medikom a potom zaspim ako babo... a pomaha mi to najma ked som chora

pipik

Najdi si na internete slova spanok, nespavost a mala by si si z toho nieco vybrat. Je tam toho dost. Urcite najdes aj to,ze co,mas je pricinou tvojej nespavosti.

Chilli

ja som tiež trpela nespavosťou.bolo to pretože som mala problémy a depky a stále som sa tým zaoberala a nemohla som zaspať.Ak máš aj ty nespavosť psychického pôvodu,najprv treba riešiť problémy a potom prejde aj nespavosť.skús navštíviť psychológa.

ccc

daj si pred spaním šumivé magnezium, to nie je tabletka, je to úplne priridzený prvok(elektrolyt v našom tele) a uvidíš ako budeš spinkať

ariela

Ked pojdes spat, treba si riadne vyvetrat izbu a doporucujem pred spanim vypit pohar caju z Lubovnika bodkovaneho tzv. Trezalky.