Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Veríte v liečivé kamene?

Príspevok v téme: Veríte v liečivé kamene?
Aljaška

ahojte. Takže nikdy som moc neverila v niečo ako v zázračnú silu v kameňoch. ALE jedného krásneho dňa som si obzerala jedny náušnice a predavačka mi povedala že pomáhajú zmierniť bolesť pri menštruácií alebo aspoň nájsť v tom rovnováhu. ANO sú niektoré naozaj drahé ale veľmi ma zaujíma či niektorým ten kameň pomohol alebo je to sila podvedomia? to sa asi nedozvieme. Ale ak má niekto skúsenosti aký kameň by ste mi odporúčili na niečo ako dokázať sa lepšie vyjadriť svoje pocity a nebáť sa ? alebo na vyrovnanie sa z danou situáciou ? .. ďakujem :))

pandorica

Áno,to s tým umývaním viem.Kameň je tvoja osobná vec,tvoj talizman.Nikto by sa ho nemal dotýkať okrem teba.Ja to tiež tak robím, že ho očisťujem ak sa ho niekto dotkne.

Aljaška

fúha to je hrozná skúsenosť... To s tým menom je tak že ke´d si zadáš význam svojho mena máš tak stromy rastliny aj kamene ktoré paria k tebe. Inač moja kamarátka mala kameň ktorého sa nikto nemohol dotknúť len ona. Keď sa jej ho niekto dotkol musela ho vyumývať pretože sa preniesla zlá energia na ten kameň...

pandorica

Nerozumie tomu s tým menom.Ako to myslíš?Ale spomenula som si na jednu nepríjemnú skúsenosť.Kdesi som narazila na krásny tyrkysový prívesok.Začala som ho nosiť a mala som divné výkyvy nálad.Bola som nepríjemná, podráždená, podozrievavá...Neskôr som si všimla, že ten tyrkys úplne zmenil farbu.Z krásnej modrozelenej ostal hnusný sivozelený.Prestala som ho nosiť a odvtedy bolo zas všetko v poriadku.

Aljaška

jasné že ti verím. Každé meno má daný svoj kameň ktorý ho má chrániť. skúsim sa pozrieť po tom čírom kryštály rada by som ho vyskúšala aj ja. Depky prídu skoro vždy nečakane :D

pandorica

O kameňoch a ich významoch toho veľa neviem.Ale mne jeden pomohol, kryštál,číry, priesvitný bez kazu.Kdesi som sa dočítala, že prijíma energiu, tak som sa ho snažila "nabiť"pozitívnou energiou, kedy sa len dalo.Ak som si vychutnávala šumenie mora alebo zimné sneženie,skrátka keď som sa cítila šťastná a slobodná.Keď potom na jeseň prišli depky a cítila som sa unavená, vyšťavená, brávala som ho do ruky a myslela na tie chvíle, ktoré som prežívala, keď som ho "nabíjala" Ver, alebo never, fungovalo to.Tá pozitívna energia z kameňa mi pomohla

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Veríte v liečivé kamene? - Fórum - ZDRAVIE.sk