Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozchod po 7,5 roku

Príspevok v téme: Rozchod po 7,5 roku
Peto369

Chcel by som vedieť nezávislý názor. S priateľkou sme začali spolu chodiť ako 17 ročný. Zažili sme spoločnú mladosť, dospievanie. Po skončení strednej školy sme sa zamestnali a po 4-5 mesiacoch sme šli do podnájmu. Tam sme bývali 2 roky a potom sme si kúpili spoločný byt. Bývali sme tu spolu a všetko klapalo. Teraz o pár mesiacov budeme mať 25 rokov a ona sa odo mňa včera odsťahovala. Rozišla sa so mnou pred siedmymi dňami odťahovala sa včera. Náš vzťah bol neskutočný ako z rozprávky, nemali sme žiadne problémy. Jasné občasné hádky raz za 4 mesiace si myslím je v každom vzťahu. Ale problémy sa riešili pár minút všetko sa vydiskutovalo. Nikdy som na ňu nedvihol ruku ani v sne, nikdy sme po sebe nehádzali hrnce poháre ani nič podobné. Chodili sme na chaty, grilovačky, na dovolenky k moru, na výlety, kúpili sme si auto, neskôr byt všetko po vzájomnej dohode. Varil som, pratal som, nosil ju do práce , z práce. Vždy som jej pomohol zo všetkým čo trebalo, či išlo o ňu alebo o jej rodinu. Nezakazoval som jej nič ani kamarátky ani diskotéky nič. Mame spolu neskutočne veľa zážitkov. Klapalo nám to aj v sexe ráno , na obed, večer vždy keď bolo treba. Keď sme mali 21 rokov zobral som seba hypotéku kúpili sme byt. Teraz sme si ho dozariaďovali do konečného štádia. Ešte v apríli , máji behala po obchodoch a vyberala čo sa jej páči a teraz sa so mnou rozišla.. Ja to neviem pochopiť. Nechodím po krčmách, nie som gambler, No neviem to pochopiť. Nedala mi jeden jediný normálny dôvod prečo to urobila. Udala každodenné problémy , na ktorý keď ťa niekto upozorní povieš jasné dám si pozor alebo čo, ani neviem žiadny uviesť lebo nerozumiem tomu. Minulý rok v decembri ju prepustili z roboty bola doma 6 mesiacov lebo sme nič nevedeli nájsť. Podporoval som ju každý deň. Teraz má prácu z ktorej chodí každý deň ako troska, unavená , dobitá. Povedala mi že ona nechce takú prácu a že s nej chce odísť ale tu nieje žiadna práca a chcela by ísť pracovať niekde mimo Sr alebo mimo mesta ale keby bola so mnou nedokázala by odísť.Že sa chce osamostatniť a niečo dokázať. Ďalej uviedla aj to že som ju nepožiadal o ruku. 7,5 roka čakala kedy ju požiadam ruku a ja som to nespravil. Zakladala si na dátumoch a podobných veciach. o 2 mesiace ma narodeniny a tam som ju chcel požiadať o ruku. Ale hneď na druhý deň potom čo sa so mnou rozišla som utekal do zlatníctva kúpil jej snubný prsteň a požiadal ju o ruku so všetkým čo k tomu patrí, povedala že nie že už je neskoro. Bol som za našimi kamarátkami blízkymi priateľmi ktorým sa o tom zdôverila. Povedali mi že nerozumejú jej konaniu že ju takú nepoznajú ako keby to nebola ona. Pýtali sa ma či na ňu neprišla schyza alebo či neberie prášky. Ja už neviem čo si mám o tom myslieť. Povedala mi že ma ľúbi ale nemiluje. Keď nám prišla pomôcť zo sťahovaním jej mama, plakala ako malé dieťa (jej mama). A teraz som sám doma, všetko mi ju tu pripomína .Ani ten byt nemôžem predať. Chcel by som ju nejakým sposobom dostať späť alebo aspoň prísť na ten skutočný dôvod prečo to urobila. Bol by som rád keby niekto niečo poradil alebo neviem už čo mám robiť. Ďakujem

juhy-SK

Mnohi tu pišete,že keby ju požiadal o ruku,nemuselo by to teraz byť také a bla bla bla.. napišem to tvrdo, lebo takto to bohužial je.. Aj keby si ju požiadal o ruku, prd by to zmenilo..myslíte si,že by toho bola schopná keby ho skutočne milovala? problém bol v tom,že si bol na ňu až príliš dobrý a ona bola typ ženy ako vačšina žien,že si tú dobrotu proste nevážia a po čase sú z nej znudené...takíto dobrí chlapi sú stále po čase odopnutí, bola by s tebou možno vtedy, keby si na nu počas vztahu sral,gamblil,chlastal a chodil domov agresivny..niekedy mam pocit že presne toto ženy potrebujú, chlapa,ktorý si ich neváži a u ktorého nemajú istotu, u ktorého nezažívajú pokojný život s isotami..vačšina žien fakt POTREBUJE vo vztahu napatie,neistotu z druhej strany,stres, aby si vážila toho druhého..takéto prípady ako je ten tvoj sú uplne bežné..len usadená a "vyžitá" žena si váži od muža to čo jej dáva..milujem potom najviac,ked takéto nevdačne ženske odkopnú nejakého dobráka BEZ JEDINEHO DOVODU,potom šup bum pritiahnú sa k nejakému "hrdinovi", ktorý ich po rokoch vztahu začne týrať, a potom vyplakávajú, že sú obeťami domáceho nasilia..ale mnohym ženam nevysvetlíš, možno aj tá tvoja raz bude plakať nad spomienkami, že čo to vlastne stratila..

to je jedno

Chlape viem o čom hovoríš. Stalo sa mi to isté a po rovnako dlhom čase. Prešlo 8 mesiacov a ako tak som sa dal dokopy. Nevravím že som už úplne OK, ale voči prvým mesiacom je to hotová výhra. Poradím ti jedno, začni niečo robiť. Niečo čo ťa bude baviť, niečo pri čom prídeš na iné myšlienky, niečo pričom vypadneš z domu. Prestaň ju hľadať, prestaň pozerať jej fotky (email, facebook...) iba ti to ublíži (Viem že teraz to aj tak neurobíš ale časom k tomu dospeješ). Jediné čo musíš spraviť je postaviť sa na nohy (časom to určite pôjde)a uvedomiť si že šťastný môžeš byť iba ty sám. Novú babu nestojí za to hľadať, treba sa dostať z toho von (mne ostatné baby pripadali dlhú dobu ako vzduch, ani som ich nevnímal, možno u teba to bude rovnaké). Časom keď sa z toho budeš dostávať von prídeš k názoru že môžeš spoznať aj niekoho iného. Problém je ten, že pokiaľ s toho nie si dostatočne vonku tak oni to z teba vycítia a ty si pripadáš ako v začarovanom kruhu. Chceš niekoho spoznať ale nedarí sa...Nakoniec prestaneš riešiť a možno je to dobré...ďalej ti povedať neviem. Tu moje poznatky končia...

Fiona

Peto v zivote to tak chodi,ze sa clovek obcas odlubi najde si druheho,ale na to ze ste boli spolu skoro osem rokov si si rozhodne zasluzil uprimnost,najma preto ako si sa k nej choval .nie zahmlievanie,pretoze nemala gule povedat pravdu.zelam ti skvelu partnerku ,si fajn chalan :)

Fleur-de-lis

mne sa zdalo divné, že sa tak málo "hádate". Mám pocit, že tam chýbala úprimnosť už dlhšie. Že ste jej obaja alebo ona neboli schopní. Sú ľudia, čo sa strašne boja druhému ublížiť, alebo sa boja konfliktov, tak radšej nepovedia pravdu.
Tak aspoň ti "osud" otvoril dvere pre niečo skutočnejšie :)

soffa

ja len nechapem preco po 7.5 roku ku tebe nebola priama?!ved take veci sa stavaju(teraz ju neobhajujem),.teraz aspon vidis za co si jej stal,bud rad.ona sa spamata,ale uzz je neskoro.nevedela si vazit,mozno fakt potrebuje muza,ktory ju sem tam prefacka,aby vedela o com je zivot.ty si len pamataj ze kazdemu sa vsetko vracia,aj to dobre ale aj to zle!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rozchod po 7,5 roku - Fórum - ZDRAVIE.sk