Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

DEPILATOR

sima09

ahojte:)
chcela by som opytat ze ked si depilujete nohy ci vam zoberie uplne vsetky chlpky...lebo ked si depilujem nohy nikdy ich nemam uplne hladke a bez chlpkov...neviem ci je chyba vo mne alebo mam zly epilator... ako ste na tom vy?

lenula

nebudem zakladat novu temu...
babule prosím Vás viete mi poradiť, aký epilátor je fakt dobrý? je ich srašne veľa a ja si neviem vybrať.
ďakujem

totka

tiez si epilujem nohy, podpazusie a obl. bikin strojcekom a vrelo odporucam, je to super vec. staci prekonat prvotnu bolest a je to aj o zvyku.. inak neviem si predstavit, ze by som si musela kazde 3-4 dni holit nohy.. epilator je uplna pohodicka 2-3 tyzdne to vydrzi :))

orionka

chcem sa opytat, co je lepsie depilator alebo epilator? a ako dlho to vydrzi?rada by som si kupila ale neviem co viac pomaha...

lenoccka

kikatt, existuju pravdaze, len treba kuknut, skus na nete, alebo sa poprechadzaj po predajni s elektrom, niektore su s nastavcami pre taketo holenie... len treba najst

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

DEPILATOR - Fórum - ZDRAVIE.sk