vie niekto poradit?

Príspevok v téme: vie niekto poradit?
marion666

zacinam si o sebe mysliet, ze nie som normalna, mam 20 rokov a strach zo sexu. Preto nemam ani dlhodobych partnerov, ked "nieco" hrozi, co väcsinou netrva dlho, jednoducho sa splasim, a dovi dopo...neviem, proste mam take skusenosti, ze vzdy ma kazdy tahal hned do postele, no ja xem pekny normal vztah, postupne vsetko postupne, nie hned hop ide sa na to... takto zacinam mat pocit, ze chlapom o nic ine ani nejde a je mi z toho spatne...uz neviem ako to mam riesit, ani zalubit sa uz neviem, nechcem ostat sama....:(

marion666

cau hihi- tiez som to vcera pisala v takej depke, po jednom stretku s chalanom...., som myslela, ze snad konecne v poho chalan, ale ee...tiez to hned ukoncujem, ked to na mna vybalia tak zhurta...neviem v com to je,ze sa na mna lepia len takyto. A mozno je chyba vo mne, len neviem ako to napravit...uz bojim, ze sa to ani nezmeni a o to blbsia predstava, ze ostanem sama...

hihi

ahoj marion tak moj problem je taky isty..akurat ze ja mam uz skoro 22...no ja som zatial este ziadne vztahy nemala...a aninnechcem...jednoducho ak by sa aj malo nieco zacat ja to hnd ukoncim :( aj dnes...myslela som ze je to super clovek a nakoniec aj jemu ide len o sex...viem ze ten je vo vztahu dolezity...ale nechapem...ved najprv sa spoznat a az potom neskor casom...