Problém s váhou

Príspevok v téme: Problém s váhou
Fjorie58

Ahoj všetci potrebovala by som pomôcť:( Takže začnem tým mám 16 rokov 163 cm a 78 kg. Ja viem, čo si pomyslíte ako som sa mohla tak vyžrať ? Keď som bola asi v 7. ročníku bola som tučná všetci sa mi smiali no povedala som si dosť vtedy som schudla dokonca to bolo také chorobné keď som bola chorá nechcela som lieky len aby som znova nepribrala , kontrolovala som si každý jeden KJ , dokonca keď som niekedy išla po škole hneď von okolo 14:00 už som nič do následujúceho rána nejedla , nehovoriac o tom keď som sa ešte nestíhala naraňajkovať a nemala som ani desiatu. Schudla som 18 kg postavu som mala konečne podla mojích predstáv. Mala som motiváciu mala som cieľ... A potom sme sa presťahovali všetko ostalo tam a ja som bola nová a úplne sama našla som si priateľa ( som s ním už rok ) a začala som priberať za jeden rok som pribrala 20 kg. Nie nejde o jojo - efekt postavu som si držala dlho. No a ja niesom so sebou spokojná chcem byť chudšia . Vážila som sa isi pred mesiacom mala som 82 kg a povedala som si že už musím schudnúť teraz mám 78 a motivácia je opať fuč dokonca už sa zasa napchávam večer atď. Koľko by som na svoju výšku mala vážiť , a koľko je normálne schudnúť za mesiac . A ako sa mám motivovať ? Ďakujem za každú radu

Martina752

a skúšali ste už čaj Matcha? 100% BIO zelený čaj? Ja ho pijem už cca rok a zo 67 kg mám dnes 52 :) a to bez diéty, jem všetko čo mi chutí :) na sk sa dá zohnať ťažko, ale našla som jednu stránku, kde ho majú asi najlacnejší...
pozrite matchatea.sk

JessicaI

Fjorie58... len ziadne diety.
Je to k nicomu, pretoze sa to skor ci neskor vrati. Zakladom je pit vodu a nesladene caje po cely den. Jest 5-6xdenne v mensich porciach. Obmedzit sladkosti pripadne sladke mozes trochu doobeda napriklad namiesto desiatej. Ovocie len do 15hodiny kedze vacsinou obsahuje cukor.Nejedz vyrobky z psenicnej muky a len vynimocne si daj nieco vysmazane.
Drzim palce.