Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zrazu mi zacalo hucat v uchu

Príspevok v téme: Zrazu mi zacalo hucat v uchu
marek 1111

Dobry den, chcem sa opytat.. Mam problemy hlavne s lavym uchom ze mi dost lahko zalahne, ked prekonavam vyskove rozdiely. Ale neni to problem, fuknem do nosa a je to ok. Dneska som bol v aute , zalahlo mi a tak som si ho odlahol, lenze zrazumi zacalo hucat v uchu a slabsie nanho pocujem. nefukol som moc, len trosku. Moze to byt maz ? Mam ist k doktorovi hned, alebo mam pockat den, dva. Dakujem za odpovede.

Tibor01

Presne tak. Mne sa to neobjavuje pravidelne.
Teraz som si spomenul, že na ORL mi odporučili nejaký čistiaci spray do uší, vraj ho majú v lekárni, ale keďže ja som z Dudiniec tu nič nemajú. :-( A ani v širokom okolí.

marek 1111

tibor01
takze ti vobec nepomohli, aj ja som dost vyplaseny bol, lebo ja som na usi velmi haklivy :)toto hucanie mi pripomina, ako ked som bol maly a zatlacil som si vatovu tycinku prilis hlboko a zatlacil som si maz. ale od poslednej navstevy usneho, cca. rok, si cistim iba prstom ako mi povedal.
tak teraz nejako musim vydrzat noc, a uvidim asi rano co ?

Tibor01

Ja som mal podobné problémy a vyplašil som sa tak som zamieril rovno k lekárovi.
Obvoďák ma poslal ORL a tam mi nepovedali takmer nič. Mal som síce maz, prepláchli mi uši a odvtedy mám to isté.
Minule som čítal, že to môže byť aj pri prechladnutí, alebo zúženej sluchovej trubici.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zrazu mi zacalo hucat v uchu - Fórum - ZDRAVIE.sk