Ako casto sa stretavate s priatelom?

Príspevok v téme: Ako casto sa stretavate s priatelom?
ellasta

chcela by som vediet ako casto ste so svojim priatelom (teda v tom pripade ze nebyvate spolu a ste z toho isteho mesta, cize moznost stretat sa je kazdy den), pre niekoho je normalne kazdy den u inych zas nie, ja som momentalne v stadiu (po pol roku co sme spolu) ze by som snim bola stale, ale on potrebuje mat aj svoje vlasten volne dni, tak len tak pre zaujimavost...

Agnes998

Byvame spolu, kym sme nebyvali tak to moc casto nebolo, tak raz za 2-3 tyzdne jeden vikend. Ale byvali sme 2 hodiny cesty autom od seba.

lienocka2808

Bývame v jednom meste, sme spolu dva roky a stretávame sa takmer každý deň. Alebo minimálne 4x do týždňa. Ja potrebujem aspoň 1deň v týždni pre seba :)

M8cr6

ešte dodám: pokial spolu nebývate, potom by to bolo iné..ak ti to vadí, tak premýšlaj...to bude furt taký a vadiť ti to bude viac. stoj si za tým čo chceš..časom to dostaneš ..a možno nie od neho

M8cr6

vadí ti to? bolí ťa to? ak áno, radšej si to premysli ten vzťah..sú aj muži, čo by boli radšej s partnerkou než čokolvek iné..:)

AfterEight

No ja studujem na VS mimo nasho mesta,takze ked pridem stvrtky domov,tak sa vidime z tych 4dni (pondelok chodim do skoly naspat)sa niekedy vidime 3x, niekedy 2x :) ...ale napr ked som doma vkuse,cez prazdniny atd,tak sa do tyzdna vidime 3-4x....ale uplne chapem tvojho priatela,ze chce byt aj sam a robit svoje veci. Ja ked nie som s priatelom,som s kamaratkami,robim si co potrebujem,do skoly atd...
Priatel porobi okolo domu,chce relaxovat.

Nebud na nom taka zavisla,lebo stratis aj kamaratky....

lilyiankaa

kým sme spolu nebývali, tak sme spolu boli buď každý deň aspoň chvíľku alebo každý druhý deň ....

Lulu2011

kym sme spolu chodili, tak kazdy druhy den sme boli spolu, obaja sme pracovali a byvali kazdy na druhom konci mesta