Naviazana . . . ako to zvladnut?

Príspevok v téme: Naviazana . . . ako to zvladnut?
Truffla

Ahojte....

Mam 19 a naviazanie je nieco, co mi zivot neskutocne komplikuje. Stalo sa mi to uz minimalne 3 krat a teraz sa mi to stalo znova. Myslela som ze som sa zamilovala, co si myslim ze aj trochu som zamilovana ale v tomto pripade ide skor o to navizanie a nici ma to.

Mam kamarata, starsieho a je okolo nas milion veci blbych a nemozme sa moc stretavat, len tajne, ale naprike tomu vsetkemu ked mi je zle smutno zavoalm mu, stretneme sa a je velmi zlaty ku mne. Niekedy sa vyplacem niekedy len tak kecame o situacii a o zivote. A problem je ze:

ja som bv strese asi zo vsetkeho ale z neho mimoriadne a 99 percent stresu z neho je bez dovodu. Zo stresov mam zapaleny zaludok, krce, nejem niekedy ked mam blbu chvilku, nespavam niekedy poriadne;... a napriklad vcera som bola len tak v strese z toho, ze som mala silnu potrebu ho vidiet. A bola som uplne mimo. Hlava ma bolela mala som take krce ze az, plakala som... a ked sme sa stretli, bolo dobre. Ulavilo sa mi. A potom mi je celkom dobre, az zrazu na man pride slaba chvilka a nie som schopna nicoho a jedine co mi v tom moemnte pomoze je sa s nim stretnut, porozpravat sa, on ma obijme a je to. Ale to takto nemoze fungovat vecne, lebo mi to rozobere zaludok, praksne mi hlava alebo ja umriem od hladu a vycerpania.

Co mam robit aby som sa odviazala? Stalo sa mi to uz predtym, ono preslo to vacsine tak, ze som s tymi ludmi prerusila kontakt osobny, ale s nim to nechcem prerusit. To by som nechcela a ani on by to nechcel a tak.

Mate s tym niekto skusenosti? Ako to proste zlvadat? Ked vidim ze prisiel domov z roboty, hned mam bolest brucha, slzy v ociach a nutkanie mu volat alebo pisat alebo vidiet. Chcem byt uz v pohode bez neho, ale zaroven byt s nim stale kamaratka ale nebyt navizana.
Beriem aj antidepresiva, dokonca aj take ze proti stresu a na nejake gastro veci zo stresu, a pomahaju trocha ale tieto emocie ked sa dostavia, neviem co mam robit.

Prosim vas o radu lebo nevladzem.... na druhej strane ale musim podotknut, ze som stastna a rada zijem, viem sa zabavit, ono su to len take chvile alebo dni.