Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako znížiť systolický tlak?

Príspevok v téme: Ako znížiť systolický tlak?
PP60

Mám 25 rokov,často športujem,pestro a zdravo sa stravujem,nefajčím,asi 2x pivo alebo vino do mesiaca.
Po jednej z nočných zmien som bol akýsi podráždený,bolela ma lava a podobne,tak som si odmeral tlak. Mal som asi 145/92.
U obvodnej mi namerali 160/90,po tom ako ma vytočila pani tmavšej pleti v čakárni 173/100.Poslala ma internistovi,ten nameral 150/90.
Pocit odkrvených prstov mám vraj z chrbtice a nasadil mi 24h holter.
Ten ukázal cez deň častejšie S tlak nad 140,avšak väčšinou oprávnene,bol som na hubách,D tlak bol v norme.
NAsadil mi Betaloc,ktorý však neužívam,nechcem sa dostať do kolotoča týchto chemikálii,zakiaľ vidím šancu zmeniť svoj stav bez nich.
Časom som sa dostal k pojmu ´´pulzný tlak´´ a zistil som,že práve ten je môj problém,dobrý je vraj 40,max 55,môj sa pohybuje 50-70.

Na nočné už nechodím ,menej sa stresujem,celkovo mi tlak klesol,ale rozdiely sú stále vysoké.

Krvný obraz mi nikde nerobili,teda je možné,že mám napr. vysoký cholesterol a mňa chcú liečiť debilným diuretikom,mierne potlačiť symptómy a problém nechať rozvinúť,aby do mňa mohli začať ládovať ďalšie svinstvo.

Vie mi prosím niekto poradiť,ako nastoliť rovnováhu v mojom organizme??? ďakujem

PP60

Dnes užívam druhý deň magnézium ,tlak sa vďaka nemu priblýžil normálu ,dnes mám priebežne tieto tlaky

126-65,
128-73,
130-86,
130-78,
129-79.

Zdá sa,že magnézium mi zatiaľ najviac pomohlo,uvidím v ďalších dňoch.

Najviac by ma potešilo,keby mám na kontrole taký tlak ako dnes a pánovi doktorovi až potom poviem ,že som ten fekál nejedol
...

Ešte raz vďaka za rady.

PP60

Vďaka za informácie,určite toho mnoho zúžitkujem,o týždeň mi spravia krvný obraz,tak budem múdrejší.Ak máte ďalšie rady,budem rád.

hanka9

Odburat stres destresujucimi technikami taj-chi, joga, dychove cvicenia ! uzivat B stres, magnezium, proti homocysteinu uzivat komplex b3-b6-b12, cistit si cievy lecitinom, spruznovat a rozsirovat si hlohom (obeh aj znizenie tlaku), uzivat cesnak, cibulu (aj tinkturu), cili papricky, piť ocianku, nechtik, breza, lastovicnik, srdcovnik, imelo = znizenie a uprava tlaku, pit na upokojenie medovku, lubovnik, levandulu, resp. valerianu vecer (mierne uspava). No a zasadne upravit stravu ! (pripadne aj sposob zivota). P.s- RNG ti v tomto poradi zodpovedne!

vitavi

Skús si preveriť, či tá strava, ktorú považuješ zdravú, skutočne takou je.

Nemal by si jedávať potraviny príliš povzbudzujúce, aromatické alebo tropického pôvodu. Namal by si piť priveľa a už vôbec jesť čokoľvek s obsahom rafinovaného cukru. Cukor je rafináciou zbavený všetkých organických minerálov, ktoré telu potom chýbajú.
Pozor i na nekvalitné tuky /mliečne, živočíšne a priemyselne upravené /.
Zeleninu nejedz len surovú, ale i tepelne upravenú, viac ako 2/3 množstva.
Na stabilizáciu je dobré zaradiť nebrúsené obilniny. Ukľudnia ťa celkove.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako znížiť systolický tlak? - Fórum - ZDRAVIE.sk