Ako zhodiť 6kg za 18 dní - surne!

Príspevok v téme: Ako zhodiť 6kg za 18 dní - surne!
zihlavienka

Za 3(!) týždne som pribrala 6kg. Je to asi pre niekoho neuveritelne, ale som po chorobe a takto som nabrala. O 18 dni na svadbu, mam uz mesiac doma saty, do ktorych sa vsak teraz nezmestim! Prosim, poradi niekto co jest aby som sa vratila na povodnu vahu?? Mala som krasnych 49kg pri vyske 150cm a teraz sa citim otrasne! Narastlo mi hlavne brucho, ale aj zadok a stehna.Kto sa ku mne prida? Poradi? Nechcem si kupovat nove saty ale hlavne NECHCEM HLADOVAT :(

mimka897

ahoj cloee...tak proste tam jes hlavne jablka no sem tam si mozes dat daco normalne male ked uz to fakt nevydrzis...ja som tak robila este ked som bola chudsia a nahodou som pribrala par kg tak s touto dietou som mala za par dni naspet svoju vahu....taze dufam ze mi to pomoze aj teraz

D0minika

Neuveriteľné, že chceš takto ohrozovať svoje zdravie. Preboha, 6 kg za 18 dní? Maximálne tak 3 kg ale aj to je dosť. Nehazarduj so zdravím, prosím ťa. Je možné, že sa ti spomalí metabolizmus.. A ked takto rýchlo schudneš, kilá sa vrátia späť a to dvojnásobne! Takže si rozmysli čo robiš.

mimik897

caute ja od zajtra idem na jablkovu dietu vzdy som pri nej schudla a aj to bolo vidiet...vlastne budem jest iba jablka a dakedy si dam aj kavu, chce sa niekto pridat? :)

mimi05

Ahojte :) Tak dnes som mala toto:
R- jogurt
O-zeleninovy salat so syrom
V-to iste co na obed
zatial nemam ani nejako pocit ze som hladna ale zmena ziadna :D
vam to ako ide?