Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Menštruácia

Príspevok v téme: Menštruácia
Stefina

Dobrý deň . Chcela by som sa opýtať či by mi bol niekto ochotný pomôcť. Mám taký problém že mám 18 rokov a od 15 mám menštruáciu . Táto moja menštruácia je dosť nepravidelná mešká mi aj pár mesiacov . Momentálne mi mešká 5 mesiacov. Ku lekárke sa odhodlávam už dlho ale nejako nie je čas . Budem rada za názory :)

RNG

yam/diosgenin je prirodny potravinovy doplnok, ktory tiez upravuje menstruaciu a hormonalne hladiny.
Pri prilis nizkej telesnej vahe telo nemenstruuje, zachovava si energiu a materialy aj takymto sposobom.

snilka

ja mam podobne problemy, tiez mi kolkorazy meskala menstruacia aj niekolko mesiacov, no za posledny rok sa mi to pomaly ustalilo...avsak cim dalej tym mam silnejsie krce,je mi strasne zle, minule som odpadla...uz som z toho zufala :(

sisa013

nie, ja som za nu nic neplatila - mala by to preplacat poistovna :D a tie lieky stoja len par centov - myslim ze naposledy stali len 0.15E :D akurat ak ta posle aj na sono - tak za to sa plati - teda aspon u nas - ale len dake 4E :) ale ak sa nejak velmi bojis, tak ja som bolo prvykrat s mamou a nevyhodil ju, aj ked vtedy som mala len 16 :D

sisa013

Ahoj, mam podobny problem. Jednoducho nedostanem menstruáciu tak ako mam a kym pride trva to aj 2,3 mesiace. Ale bola som u doktora - ide o to, že mám málo hormónov, ktoré menštruáciu sposobuju. Zobrali mi krv, pichli injekciu na vyvolanie menštruácie, poslali na sono a ked som prisla na dalsi krat tak mi predpisal Lutenyl - 10 tabletiek, ktoré musis niekolko dni po poslednej menstruacii brat a potom ju budes mavat pravidelne - ak ich budes bravat. Nie je to nic strasne, tak sa neboj a chod - mne nerobil ani ziadnu prehliadku len si musim zapisovat vsetko do menstruacneho kalendarika a ten mu vzdy ukazem a da mi lieky. No len teraz som uz par mesiacov nebola a zas mi menstruacia blbne, tak musim ist, ale nechce sa mi, takze ta chapem.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Menštruácia - Fórum - ZDRAVIE.sk