Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo s takým komplikovaným mužom?

Príspevok v téme: Čo s takým komplikovaným mužom?
lesmelin

Skúsim vám opísať moju situáciu :) Bola som s kamarátkou na akcii, na ktorú nás zavolal jej priateľ - len my dve, on, a jeho kolegovia a kolegyne z práce. Vedela som, že sa na mňa jeden z nich teší, aj keď ma vôbec nepoznal ale z rozprávania a fotiek som ho vraj zaujala, tak bol na mňa zvedavý. Páčil sa mi tiež. Ten večer sme sa nerozprávali, pretože som musela kamarátke pomáhať riešiť jednu nepríjemnú situáciu (veľmi sa tam pohádala s priateľom). Až tesne predtým, než som odišla, sme do seba doslova takmer "vrazili" medzi dverami a on ma požiadal o tanec. Zatancovali sme si na dve pesničky, prehodili pár slov, objal ma, a odišli sme s kamarátkou domov. Na druhý deň písal aj jej, či je všetko v poriadku a či si to vyriešili a napísal aj mne. Prvé dni čo sme si písali boli fajn, nemal problém so mnou flirtovať a dávať mi najavo ako sa mu páčim, že aj tú chvíľku čo sme boli spolu mu bolo dobre a že ma chce ešte vidieť. No po pár dňoch som si všimla, ako keby mal schizofréniu alebo čo. Zopár hodín to bol stále ten milý a inteligentný muž, a potom sa to vedelo otočiť o stoosemdesiat stupňov. Občas písal veci, ktorým podla mňa ani sám nerozumel.. nemajú vôbec hlavu ani pätu a jediné, čo sa z nich dá pochopiť je to, že je smutný a zmätený. Sám o sebe hovorí, že si je vedomý svojej poruchy osobnosti, ale že je tak šťastný a "normálni" ľudia to nevedia pochopiť. Ok, neodsudzovala by som ho za to, že je iný ako ostatní, ale mne šťastný nepríde, príde mi veľmi nervyrovnaný sám so sebou keď raz sa správa tak a raz tak. Komplimenty mi už dáva veľmi sporadicky, keď mu ja nejaký dám, tiež ho ťažko príjma. A nie je to tým že by si to rozmyslel, lebo mi stále píše, každý deň, vyčíta mi keď mu dlho neodpisujem, pomaly mi vyčíta aj to že mu nemôžem odpisovať z práce... Hovorí že je zvyknutý byť sám a chce aby to tak zostalo. No na druhej strane mi dáva najavo svoju náklonnosť. Hovorí aký je samotár a ako nerád chodí do spoločnosti , no na tej akcii na ktorej sme sa spoznali bol zo všetkých najväčší "zabávač". Hovorí, že v živote ani poriadny vzťah nemal a že nejaké dievčatá "na jednu noc" nikdy neriešil, lebo sa mu to hnusí. Jeho kolegovia však vravia opak - ževraj on sám im rozpráva že nerád veľa pije lebo potom by pretiahol každú, ktorá okolo neho prejde, a je mu celkom jedno kde a vraj sa stále chváli, kde akú zbalil. Na začiatku mi hovoril zo srandy že ak s ním nepôjdem von príde si pre mňa a unesie ma, teraz hovorí že potrebuje na to čas, aby sa so mnou mohol stretnúť. Vôbec mu nerozumiem, som z neho zmetená a vidím, že má nejaký problém, ako keby nevedel nájsť sám seba, no začalo mi na ňom záležať a veľmi by som mu chcela pomôcť no neviem ako :(

IgorDS

no jediná vec s ktorou by si mu vedela pomôcť je prehovoriť ho nato aby sa objednal u psychiatra. Poznal som zopár ľudí, čo raz vraveli to, potom hento a konali nevyspytateľne. Takto sa chovalo zopár ľudí aj mojom blízkom okolí a niektorí z nich mali schizofréniu. V každom prípade si daj veľký pozor, nikdy nevieš odhadnúť ako sa bude taký človek chovať a ako bude konať. Poznám jedného čo dostáva silné zúrivé stavy a vtedy si neberie ohľady na nikoho. Život s takým človekom si veľmi premysli lebo to ani zďaleka nie je pokojný život a vôbec nie prechádzka ružovou záhradou.

dokr

neeni to len lutost? ze zas budes dalsia v poradi? ved on je divny..nikdy nevies co mozes od takeho cloveka cakat... daj si pozor aby si neodplatila na to ze myslis na druhych a nie na seba

phoe

Spasiteľsky syndróm ...ach jaj. Nepomozes mu, ma takú povahu. Ublíži ti, vycicia a vypluje a ani za tebou nevzdychne.

lesmelin

Ja viem, že je rozumné odísť, ale on je inteligentný muž, len má problémy s ktorými si očividne nevie sám pomôcť... Mám pocit že takto od neho utieklo veľa ľudí a práve preto je možno na tom tak ako je, nechcem byť ďalšia, čo ho nechá tak :(

Cindy35

Hmm, a on sa Ti naozaj paci? alebo sa Ti paci len jeho zaujem o Teba?

ten zaujem moze lichotit, ale musel by byt uzasne pritazlivy, aby som mu chcela zacat pomahat pri tom jeho spravani.. lebo to zavana velkymi komplikaciami. ale ak vyzera ako Brad Pitt, tak to skus.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo s takým komplikovaným mužom? - Fórum - ZDRAVIE.sk