Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uz neviem co mam robit

Príspevok v téme: Uz neviem co mam robit
co robit ?

Potrebujem sa vykecat, ale aj poradit. Zacnem asi stym, ze uz pol roka mam priatela, ale v case ked sme sa spoznali akurat som ukoncovala 4 rocny vztah a zaroven som zacinala riesit nieco s jednym kamaratom. Nakoniec to zacalo vrcholit aj s terajsim priatelom a aj s kamaratom az som nevedela koho si vybrat. Ten kamarat vsak studuje v CZ a v tej dobe sa mu naskytla dobra pracovna ponuka a preto tam ostal byvat a zaroven si tam nasiel aj priatelku. Preto som sa rozhodla pre terajsieho priatela ktory je fakt uzasny a lubim ho. Ale stale, aj po pol roku myslim na toho kamarata. Stale myslim na to, ake to snim bolo, aj ked len chvilku. Velmi rada by som ho niekde stretla aj ked viem, ze sanca je mala kedze uz byva v CZ. Ale som si ista, ze lubim mojho terajsieho priatela...som snim neskutocne stastna. Nikdy som nebola tak zamilovana a ista si niekym. Len proste nechapem pocitom ohladom toho druheho kamarata...JA viem, ze isto coskoro zabudnem. Potrebujem vsak poradit co mam robit, alebo aak to niekto tiez zazil, napisat ako to riesil. Fakt uz som v koncoch :-/

klaudissss

Divne to nieje. ked po 4 rokoch som zistila ze je neschopny, nudny chalan s ktorym ma to nebavilo a bolo to len o sexe. To naozaj asi nikto normalny nepotrebuje. Asi som mohla este dodat, ze som chcela ostat potom sama, lenze nie vzdy sa to podari, ked ti niekto vkroci do zivota. A tiez som si zo zaciatku nebola ista a chcela som to ukoncit, ale jeho ciny moj nazor zmenili a presvedcili ma. A ja o dalsom nesnivam, len nechapem tym pocitom ktore k nemu prechovavam. Mozno si viac ludi povie ze to normalne nieje, ale dufam ze sa najde par ludi kt. to pochopia.

dokr

Ja som asi divna ale ukoncit vztah po 4 rokoch,hned si najst priatela ktoreho ako vravis milujes a o dalsom snivas..na hlavu

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Uz neviem co mam robit - Fórum - ZDRAVIE.sk