Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolestiva menstruacia

hrčka

analgetiká nič nevyriešia. ja som tiež myslela že mám endometriózu, lebo pri nej bývajú silné bolesti. kvoli tomu mi robili aj laparoskopiu a nakoniec sa to nepotvrdilo. rok som sa potom liečila u albertovej bezhormonálnou terapiou čiste len prírodnými preparátmi. to pomohlo a po liečbe som potom o pol roka otehotnela a teraz som pred pôrodom a žiadne problémy ani bolesti nemám dokonca som ani nevracala na začiatku tehotenstva. u mňa tie bolesti spôsobovala hormonálna porucha a tú sme našťastie odstránili. dúfam že po pôrode sa mi nič nevráti a budem mať svoje dni bez bolesti aj naďalej. ak sa jedná o endometriózu mal by to riešiť gynekológ, ak je to nejaká hormonálna porucha odporúčam prírodnú liečbu. tá je neškodná a účinná.

kablica

poxinka, velmi silne bolesti pri menstruacii su casto sprievodnym javom pri endometrioze, tak sa pre istotu daj vysetrit u gynekologa a ked to bude v poriadku, vypytaj si recept na Algifen.

saškaaaa

Mne pomáhal Algifen - kvapky...tiež som mávala hrozne bolestivú menštruáciu ale začala som potom brať antiku (5 rokov som ju brala) pred rokom som ju vysadila a menštruácia mi chodí skoro na hodinky presne a bez bolesti...no prvý deň ma podbruško trochu pobolieva, cítim, že ju mám ale dám jeden ibalgin a je to v pohode...

Kate95

Žiadne analgetiká netreba užívať dlho. Ja mám dobrú skúsenosť s Nurofen Liquid Rapid. Síce je účinná látka rovnaká, ako pri ibalgine, ale nejak lepšie mi zaberal, neviem :-)
Každopádne obmedzuj tie lieky čo to dá.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolestiva menstruacia - Fórum - ZDRAVIE.sk