Spolužiaci

Príspevok v téme: Spolužiaci
mishel_

Ahojte, prave studujem 1 rocnik na strednej a neviem kde napisat neviem ci sa to tu hodi ale jednoducho mam problem zapadnut do kolektivu snazim sa byt mila ale novy spoluziaci ma nazyvaju namyslenou a jednoducho nechcu zo mnou nic mat vraj som falosnica a uednoducho mam sa zmenit ale preboha ved ja taka nesom neviem co mam robit kedze pravy kamarati hovoria ze som uplne uzasna holka atd a tyto too .. viete chcem poradit lebo vojst do triedy kde ta vsetci odignoruju neni to velmi prijemne. Tak prosim pomozte mi

LILIII

Ak sa budes snazit zmenit, len kvoli tomu, aby si zapadla je znakom toho ,ze si zacala o sebe pochybovat . Odporucam nemenit sa ,ostan original ..... mozno by som este odporucila ,viac sa rozpravat o spolocnych zaujmoch

zuzu1234

nechaj tomu cas, si este v prvom rocniku... vsetko sa casom zmeni, aj ja som mala problem so zaclenenim sa (ale ja som prestupila takze uz ludia a celkovo skupinky zohrate boli) .. nasla som si 2 - 3 dievcata s ktorymi som sa bavila a potom ostatni to uz islo samo... fakt, nic netreba urychlovat, vsetko ma svoj cas... a keby aj by sa to nahodou nezmenilo, neries ich, je to ich problem ze maju problem, nie tvoj ;)

natura

a preco by si mala zapadnut???!!!preboha ved kazdy sme iny mna to nikdy netrapilo lebo som nikdy nebola kolektivna spolocenska.Oni vycitia ze asi nie si extrovert introverti nie suvoblubeny lebo svoj nazor necyslivujes nahlas.tak sa priatel s podobnou nebudes sa menit na vkus vacsiny.to je o povahe a tu len minimalne vues korigovat asi budes skor zamer
ana na seba do seba nez na koletiv.

ony sa budu menit k tvojej povahe????

0vecka

2 mishel_ aha a co znamena skoro? neni to len tym ze ta mainstreamova partia nechce a nechces patrit medzi ostatnych "loosrov" ?

0vecka

ono pochybujem ze sa s tebou nebavi nikto. Vecsinou je v kazdej triede viacero ludi ktori nejako nezapadaju. Hladaj si kamaratov medzi nimi.

mishel_

Ta nie sama podla zasadacieho ale zeby ma hned odsudzovali len jednoducho jak to povedat rozpravaju sa zo mnou len ked sa oddialim ta ohovaracky mala somjednu taku z triedy ale prestala sa zo mnoi bavit lebo sa z nou prestala bavit cela trieda uplne jak keby nevedela co chce ..

fero11111

tak tazko kasli nanich odbi si co mas a kasli nato co ine ti poradit skus nejaku babu nalakat na tvoju stranu a bud snou a skym sedis v lavici sama ? co ona vetsinou skym sedis v lavici je dobry kamos pomconik aspon umna tot ak bolo