Preháňadlá- laxatíva

evitka

nechapava a betka20: aj aj sa snazim zhodit, ale ked toto citam normalne som si musela nalozit jest aby som nahodou nedopadla ako vy

Katelin

nechapava:pocuj kalsi na prehanadla,len si znicis prirodzene travenie a chod v tele.viem o com hovorim,pribrala si preto lebo cely tyzden si jedla lent o jedno jablko a kavu a kedze si sa viacej najedla tak teraz zrejme zaludok nevie co s tolkym jedlom.ved on ti to stravi a zajtra alebo pozajtra to mas dole

evitka

baby to uz fakt prehanate, zvracat a brat prehanadla....telo si aj na prehanadla zvykne a potom uz nebudes moct ist normalne na wc a tym padom ti zase pojde rucicka na vahe hore, preco radsej neskusis napr. probio fix nejake tie prirodzene bakterie ktore ti urobia v crevach poriadok a budes sa citit fajn??

zlata

nechapava ale ked vidim kolko ludi ma problemy s vyprazdnovanim a kolko maju vedlajsich diagnoz a vy tak hazardujete so svojim zdravim.to nechapem.a ked si myslis ze sa mozes najest coho chces a potom si dat prehanadla aby si schudla tak to tak urcite nefunguje.zi zdravo,zdravo sa stravuj a tvoje telo bude take ake ma byt.

nechápavá

lucinečka, nepíš sem prosím také otázky, nechcem, aby túto tému vymazali!! Prosím! Ja mám iný problém, nepíš sem nič o zvracaní..

lucinecka

betka20 ako je mozne ze po vracaji je vaha vyssia? Ja som si nikdy nevsimla po vracani ze mam vissiu vahu... praveze mam potom menej

nechápavá

zlata, ale veď sa pýtam na iné:-( Ja chcem len vedieť, či sa dá pribrať z preháňadiel, to je všetko...:(