Zaujima sa o sexualny zivot inych zien

Príspevok v téme: Zaujima sa o sexualny zivot inych zien
Sarin21

Ahojte,

Prave som sa vratila z chaty kamaratov svojho priatela, kedze som len vcera prisla z Prahy vela som toho nenaspala a na chate som sla spat "uz" okolo 01:00.

Avsak ako to na chatach byva, stale sa pilo a bavilo a tak som sa niekedy okolo tretej rano zobudila na hluk...A v tom som pocula rozhovor mojho partnera s jednou z ucastnicok chaty, je to kamaratka z ich partie ,ako sa s nou moj priatel bavi...o sexe...Strasne sa ma to dotklo....stale sa jej vypytoval ze ci s niekym teraz spava a ako casto a ona tym ze uz bola jedina baba, ktora zostala hore si pozornost panov znacne uzivala, takze rozpravala ze to chce castejsie ako jej milenec a podobne veci...Vrchol toho bolo, ked sa jej opytal do kolkych dierok to ma rada.....Tak strasne zle mi nebolo ani nepamatam, zrazu som si uvedomila, ze mi to strasne vadi a ze mam pocit, ze mojho priatela proste asi vzrusuje ked vie o sexualnej chtivosti inych dievcat...Neviem sa cez to nejako preniest....
Hlavne sa teraz budem bat ked pojde niekde na chatu, skratka niekde kde sa bude pit, ze zas bude mat naladu sa o takych veciach bavit..

Skuste mi prosim povedat na to nejaky vas nazor, ci je to ok, alebo som proste divna ja, ze sa ma to tak doklo..

Naozaj Vam budem povdacna.

Sarin21

Citam :) Akoze jasne, ze pustit to z hlavy je super napad, a jasne, ze keby som to vedela urobit, tak to tu asi vobec nerozoberam..problem je, ze to nejde, to by som len akoze potlacala, ze mi to nevadi....ale realita je ina

podobny

neviem ci to este budes citat, ale podla mna to trosku prehanas. chlapi (niektori) maju radi aj sproste reci, hlavne ak si vypiju. vobec nic to nemusi znamenat. skus to radsej pustit z hlavy a budes mat krajsi zivot.

Sarin21

Zienky zlate..

Myslim, ze kazda ma svoj kus pravdy a ako to uz byva je niekde uprostred, hlavne sa nehadajme, ja som rada ze ste vsetky vyjadrili svoj nazor...o to tu predsa ide, vsetky ste mi nejako pomohli....rada si vypocujem akykolvek nazor, aj ten uplne opacny mojmu, lebo si to potom mozem trosku zorvnat v hlave, nie je dobra ani prilisna liberalizacia ani radikalizacia.

Napriek tomu, ja som ten typ ktoreho to poznacilo, kiez by som nebola...mozno presne o to ide, vediet sa nad niektore veci povzniest, a to neviem ani ja, mozno ani sewie, takze sa asi vsetky este mame co ucit a zlepsovat, takze idem ja pekne uvazovat a trosku sa nad tou celou vecou zamysliet a mozno zistim, ze vlastne mi ten vztah uz nebude vyhovovat vobec...uvidime..Este raz dakujem vsetkym zucastnenym!

sewie

Agnes, dakujem za "prijemne" posudenie mojho charakteru a kamaratov! ocividne si ma vobec ale vobec nepochopila! si si necitala tu cast kde hovorim ze to ze niekto take veci rozprava vobec nemusi znamenat ze je promiskuitny a podvadza a pod.?!o to mi islo! a mozem ti garantovat ze moji kamosi so silnymi vyrazmi ani jeden z nich nestrieda zeny ako ponozky, vsetci boli v monogamnych vztahoch a ani jeden nemal ziadnu poruchu! a mam to od ich frajeriek! a kedze som ja sama ostala panna az do 27 len preto ze som nenasla toho praveho a nechcela som sa len tak vyspat s hocikym asi tiez svedci ze nie som taka ako si ma vykreslila...ja by som tiez nechcela byt v inom nez monogamnom vztahu! plus som jeden z najtolerantnejsich ludi akych stretnes...a moj pohlad bol ze nema zmysel sa zastavovat a trapit nad kazdou somarinou...ano moze to niekoho trapit, ja to chapem, ale ja som sa snazila autorku temu ukludnit, pretoze podla toho co pise svojho priatela pozna (samozrejme) ovela lepsie ako my vsetci a asi by s nim nebola taky dlhy cas keby to bol nejaky hulvat...tak sa proste opil, vytahoval pred kamaratmi a rozpraval kraviny...to neznamena ze musi podvadzat...nepoznas ho, nevies...to je ale moj pohlad...len som nechcela aby si tu niekoho strasila ked nemusi vobec o nic ist...ja sa snazim pomoct-vysvetlit iny uhol pohladu a ty ma to pourazas do krvi...vyrobis zo mna promiskutinu volnomyslienkarku s okruhom promiskuitnych ludi bez zabran a s poruchami...dakujem teda pekne...nic v zlom ale trosku si sa mohla krotit, keby si ma poznala tak by si vedela ze ja si taketo slova skutocne nezasluzim...ale nevadi, nic v zlom,mozno si si tiez moje slova interpretovala v zlom svetle, stane sa , ja to chapem...vsetko dobre

Agnes998

Priatel mi hovoril, ako jeho kolega bol na nejakej show, tancovali tam mlade pekne zeny v minisuknickach, robili spagaty a pod. On sedel rovno v prvom rade a s vypulenymi ocami to sledoval a moc si ten pohlad uzival. Potom to v praci hovoril mojmu priatelovi a tak zabavne to podal, ze sa na tom musel smiat. Toto su typicke chlapske reci. Doma mal priatelku, ale uzival si pohlad na ine. To je normalne. Ak by ale isiel po predstaveni za niektorou z tych tanecnicok a spytal sa jej, do ktorych dierok si to rada necha strkat, to uz by normalne nebolo. Asi maloktora zena by chcela mat vztah s chlapom, co toto robi. Hoci najdu sa aj velmi liberalne, aj take, ktorym je jedno, ze ich muz podvadza. Alebo som poznala manzelov, co mali otvoreny vztah, obaja sa dohodli na tom, ze mozu sexovat s kym len chcu. Casto si vodili svojich milencov a milenky domov a robili grupaky. Ked im to tak vyhovuje tak mne osobne je to sumafuk. Ale ak by mi tvrdili, ze ja som zaostala a zbytocne si nicim zivot, pretoze nezijem tak ako oni, pretoze zijem v monogamnom vztahu, tak by som si o nich pomyslela len, ze su divni a netolerantni. Ako ty sewie.

Agnes998

sewie poznala som raz chlapa, ktory mal potrebu sa s kazdym bavit o pohlavnych organoch. Pytal sa zien, ako vyzera ich vagina a pod. Ten muz mal problem s erektilnou dysfukciou a bol preto hrozne zakomplexovany, striedal zeny ako ponozky a kazda od neho usla, ani nie pre tu jeho poruchu, ale preto, ze ju ponizoval. To bude asi ta spolocnost, v ktorej sa pohybujes ty.

cica0025

No mne sa to normalne nezda..hej chlapi sa bavia v spolocnosti o veciach..ale nie kazdí chlap ma rovnakí nazor a orvnaku zvedavost..to ze tam sedi partia 6 chalanov a nejaky sa spyta do kolkych dierok to ma rada neznamena ze kazdy chlap je na to zvedavy..mne by bolo z toho rovnako zle keby to pocuj a tiez by u mna klesol..nevedela by som na to zabudnut..a neviem ci by som ho vnimala rovnako,mne by sa zhnusil..ale to som ja :)

sewie

Agnes, netvrdila by som ze mam zvlastne nazory...kto ma pravo tvrdit co je "normalne" a co zvlastne...za to ze ty sa nestretavas s ludmi co su aj v takychto temach liberalni a otvoreni neznamena ze je to zle, nespravne, zvlastne...vies kolko vselijakych sprostych vtipov som si vypocula...dokonca aj od sefa a jeho snubenica bola moja velmi blizka kamaratka a nikomu z nas to nevadilo-ani jej...ak by ste neriesili zbytocnosti, mali by ste zivot lahsi...zbytocne tu niekoho stresujes a vanasas EVIDENTNE sudy ako by ju podviedol...z coho si na to prisla?zo sprostych reci? poznas to prislovie, pes ktory brese nehryzie a ticha voda brehy myje?...ja sama som mala tolko sprostych debat s kolegami a pritom som bola panna do 27! a nie som ani hulvat ani nic...

Agnes998

sewie no mas zvlastne nazory, ja sa zo srandy nepytam chlapov do akych dierok radi pichaju a rovnako co mam muzskych kamaratov, keby sa ma niekto z nich toto spytal a navyse jeho priatelka spi vo vedlajsej izbe a je to aj moja kamaratka, tak by som velmi vazne rozmyslala o tom, ci sa s nim chcem aj dalej kamaratit.
Inak prekvapilo ma, ze ma 30 rokov, podla toho spravania som ho odhadovala tak na 18-20. A je pravda, ze asi by sa jej to za triezva nepytal, ale alkohol len odstranil zahrany, evidentne na nu sexualne myslel aj za triezva. Podla mna keby ho pozvala do druhej izby tak by isiel, takto sa nechova chlap co zenu nechce prefiknut.