Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zápal oka každú chvíľu

Príspevok v téme: Zápal oka každú chvíľu
Damajanti

Už štyri roky ma trápi opakovaný zápal oka...Nemôžem sa toho zbaviť...proste z ničoho nič mi začne slziť jedno oko, za chvilu tam mam hnis a nechce mi to prestat...niekedy mi slzi aj mesiac v kuse....objednam sa na očne, kde mi vzdy predpisu nejake antibiotika v kvapkach po ktorých mi to sice prejde, ale za par mesiacov to mam znova...tento rok to uz mam dokonca 4-krát...brali mi uz aj výter ktorý mam negativny, a taktiez mam aj priechodne slzne kanaliky...bola som s tym uz u 3 doktoriek a ziadna mi nepovedala, preco to mam a ako si to definitivne vyliečiť

Ka-li

alebo este virusova infekcia ocnych spojiviek ,bakterialna infekcia ,alergia na slnecne ziarenia a alergia na chlad .

Damajanti

Nie je to žiadny jačmeň, proste mi slzi oko, a mam ho zahnisane...vkuse si ho musim utierať papierovou vreckovkou

Damajanti

Nemyslím si ze to je alergia, nakolko mi slzi len jedno oko, a je jedno v akom je to rocnom obdobi, je to nepredvidatelne

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zápal oka každú chvíľu - Fórum - ZDRAVIE.sk