Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mame buducnost?

Príspevok v téme: Mame buducnost?
confusedgirl

chcem sa opytat ci ste sa s niecim takym stretli respektive na nazor muzov. som s priatelom vyse roka, boli sme dlhorocni kamarati. preskakali sme spolu vela a bol mi oporou pri rozvode. lenze nas vztah sa nejako vobec neposuva. nevravim ze sa chcem hned vydavat a mat deti, len mam pocit ze stojime na mieste. jeho rodina o mne ani netusi, sme spolu len par krat do tyzdna, ale kazdy den v kontakte.neviem preco ma takto zatajuje, ci ide o to ze som rozvedena alebo nema tu potrebu, uz som mu to neraz vyhadzovala na oci a len to nejak zahra do autu. viem ze ma strasne lubi a samozrejme aj ja jeho ale uvazujem ci ostat vo vztahu kde nemam sajnu ci vobec sa posunieme dalej..predstavi ma rodine o 2 roky? o 4 sa zasnubime a o 10 zoberieme?? takto pomaly som si to zase ja nepredstavovala :((( casto sa roypravame ako to bude ked budeme spolu byvat, mat rodinu a podobne, ale pri takych reciach mi stiska hrdlo a najradsej by som nim zatriasla nech sa uz vymakne co somnou planuje...neviem ci zahodit velku lasu koli tomu alebo len skratka zit zo dna na den a cakat co sa kedy stane :/

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mame buducnost? - Fórum - ZDRAVIE.sk