Dedina versus mesto

isa

Tak napr. Ja musim pokosit travnik lebo ludia uz maju vykosene. A just ho nepokosim..lebo nasa travicka je este mala a ja nebudem zo seba robit debila. A potom hnev...atd. Tak toto urcite vadi...ked by som sa ja mala prisposobovat ludom. Ved mam vlastny rozum...som dospela..a nemienim sa opicit po niekom.

lombardo1981

Je to individuálne. Máme chatu na dedine. Raz tam jeden chalan z Čadce poznamenal, že tie dedinské sliepky sa nevedia obliekať. Ja som sa ho potom spýtala, či si všimol značku auta, vedľa ktorého parkuje... som z Blavy.
Potom som počula aj hlášku, že všetky baby z mesta sú k*rvy a šľ*pky.
Na dedine je celkom fajn... len kedy tam každý o každom všetko nevedel... ;-) Ľudia z mesta na to nie sú zvyknutí. Aspoň ja nie.

isa

Mne to tiez dost vadi ...poznam jednu osobu ktora velmi velmi az prilis berie ohlad na ludi......a vkuse mi to pripomina...ludia.ludia.......Ja sa spravam..obliekam ako ja chcem...a robim co chcem ja ... A nie co robia ludia..musim aj ja. Niekedy to teda riadne cloveku lezie na city..

jankokoko

tiez asi chapem co myslis, ja som z mesta a na dedine by som ani nevydrzal, ten klud tam je sice skvely, ale ako tu niekto pisal je otravne to jak kazdy o kazdom vie, a na dedine je proste nuda casto, nepotrebujem zrovna milionove mesta i ked i v takych som skusil zit, ale idealne je take 30 a viac tisicove, a ze je niekto hlupy sedliak to si nemyslim ale tie rozdiely tam prostu su, to je uplne normalne

Prezývka55

Na dedine mi len to vadi ze tam viacero ludi nema svoj nazor a staraju sa ze co povedia susedia takze som tam bol vzdy v ich ociach ako nejaky ancikrist ale trapilo ma to minimalne. Inac zivot na dedine kde neziju cigosi je 100krat lepsi cistejsi a prijemnejsi ako v kralikarni v meste kde kazdy den strednes aspon 10 ludich zrelych na psychiatriu.

LILIII

Neries ludi z mesta .... niekedy je ich "sutazenie" samoucelne ,ludia z mesta sa len potrebuju zviditelnit ,aby poukazali na fakt ,ze vlastnou samolubostou otravuju okolie nam hrdym sedliakom :)))

Daduskaaaa

..ja asi chápem čo máš na mysli.. a môžem ti povedať, že je to úplne naopak... a skôr by som asi povedala, že záleží na tom kde vyrastali a či sa dostali ľahko k peniazom.. =D ... ako ja som vyrastala na dedine a teraz bývam v meste, ale dedstvo na dedine by som nevymenila za nič na svete a keď porovnám svoje znalosti zo školy s inými čo navštevovali školu v meste tak poväčšine nevedia ani základné veci tzv, všeobecné vedomosti =)