Možné tehotenstvo?

Príspevok v téme: Možné tehotenstvo?
lenka248

ahojte viem že to do temy vztahy nepatrí ale prosím vás mešká mi menzes 5 dní...roila som si 7 testov z toho jeden vyšiel asi pozitívny vidieť bolo tzv ducha- slabulinku čiarku ktorá napokon zmizla videla som to ja aj muž a dva testy pred a 3 testy po vyšli negatívne...vždy som si robila test ráno..bolesti v podbrušku mám ako na menštruáciu aj ma pichne vo vaječníkoch...neviem može ist o tehotenstvo?alebo som prechladnutá??25. 10. som bola u gynekologa na bežnej prehliadke na sone nebolo nič a myslím že keby som v tej dobe bola tehotná teraz by mi to už test ukázal..od vtedy som mala pohlav. styk v ten den 25 a teraz 2. a 5. novembra ale t bolo už pred očakávanou menštruáciou. muž si dával pozor najprv sme šli na ostro ale potom si dal kondom a vždy sa urobil mimo mna...myslíte že aj tak možem byt tehotná??neviem čo si myslieť

lenka248

Cindy35 mno dali mi dve injekcie agolutinu a mam čakať na menštruáciu. možno sa vstrebe a bude dobre ale mám bolesti už aj v krížoch a je mi stračne na vracanie ani jest mi nechutí...mám výmenný listok do nemocnice ak by sa to zhoršilo nemám čakať a mám letieť a ak sa nezhorší mam čakať na menzes a potom prísť na kontrolu. dufam že nebudem musiet ist na operáciu....pred rokom som mala sekciu a dodnes mám problemy...mám z toho normálne strach

Cindy35

a co Ti s nou idu robit? mne pomohla akupunktura - cysta zmizla.
chvalabohu, lebo po operaciach byvaju vselijake zrasty v bruchu

Kvety zla

lenka, ked nemozes mat dalsie dieta absolutne vobec tak preco sa nechranite proti tehotenstvu spolahlivejsie? ak si otehotnela 2. alebo 5. este ti to ziaden test nepovie.
teliesko, vazektomia, podkozna tycinka - to vsetko su dlhodobe sposoby ochrany proti otehotneniu a su urcite lacnejsie nez vychovavat dieta prip. interrupcia (aspon myslim, v kazdom pripade menej traumatizujuce nez interrupcia).

lilyiankaa

načo si robiť sedem testov???totálne zbytočné ...... a ak by si sa vám podarilo niečo zarobiť toho druhého, tak ti to test ešte neukáže, lebo aj nejakú dobu oplodnenie trvá, nie je to hneď .... počkaj týždeň dva a urob si potom test, ale stačí jeden ..... aj keď tehotná isto nebudeš

boo

tak si skús kúpiť pravý tonic....kynley alebo tak sa vola stoji okolo 1,50€ vypi aspoň pol litra ked už ani po tomto nedostaneš menzes tak neviem mne osobne to viac pomaha ako vino a kupel ;)

lenka248

Kvety zla a ak náhodou k oplodneniu prišlo toho 2? mám test kde je napísané že je velmi citlivý a že dokáže zachytiť tehu aj 5 dní po oplodnní..neviem či tomu veriť...vela žien mi povedalo že tento test woman secret neni až taký spolahlivý...ja pevn verím že nie som mám už dve deti a tretie by sme finančne neutiahli....vždy si dávame pozor proste mi t nejde do hlavy a ešte tento mes. sme mali sex málo lebo muž bol stale preč pracovne