Rozchod?

Príspevok v téme: Rozchod?
caro

Ahojte.
Prosím Vás o radu - som čerstvo po rozchode s priateľom , boli sme spolu takmer 3 roky. Rozchod bol z jeho strany a mne je neskutočne ťažko, neviem sa s tým vyrovnať, prišlo to strašne náhle, stále ho veľmi ľúbim a neviem si predstaviť čo bude somnou ďalej bez neho. Náš vzťah bol celý čas úplne skvelý, rozumeli sme si, všetko klapalo, len posledné 3 mesiace sme sa trocha hádali, pretože som mala pocit, že jeho vzťah ku mne začína chladnúť, no on sa somnou o tom vôbec nechcel rozprávať a vždy ma odbil s tým, že mu vôbec nič nieje. No a zrazu, zo dňa na deň rozchod. Povedal mi, že jediným dôvodom boli naše hádky tieto posledné 3 mesiace, že za tým nieje nikto iný, že náš vzťah nám už viac ubližoval ako robil radosť. No podľa mňa to mal riešiť celkom inak, lebo medzi nami boli naozaj iba drobné nezhody. On sa somnou nechce stretávať, na moje smsky reaguje len občas ale ja mám stále pocit, že medzi nami nieje koniec, ale neviem čo mám robiť keď somnou nekomunikuje, alebo či to mám nechať celé tak. Táto celá situácia mi je hrozne nepríjemná a neviem ako ďalej.
Prosím, poradťe mi, som z toho zúfalá.

lilyiankaa

caro, pre teba bude lepšie, ak budeš rátať s tou horšou možnosťou ...skôr sa s rozchodom zmieriš, ja som si chvíľu myslela, že to bude okej a nebolo, neozval sa ani nič .. tak som si to potom v hlave zrátala a podľa toho sa chovala .. povedala som si, že nie je posledný chlap na svete a šla ďalej ..aj keď mi nejakú dobu trvalo sa z toho dostať .....

caro

lilyiankaa

Máš úplnú pravdu, nebudem ho už kontaktovať ani nič podobné, aj keď to pre mňa bude nevysloviteľne ťažké. Možno si to urovná v hlave a ozve sa sám, ale tiež tomu moc neverím. Nezostáva mi nič iné ako sa s tým zmieriť. Ach jaj. :(

lilyiankaa

to isté som si myslela aj ja, že je to len skrat a on sa vráti, lebo tiež keď sa so mnou rozchádzal, plakal, čo mi bolo divné ... ale nestalo sa tak, nevrátil sa, nezavolal .. musíš sa s tým zmieriť a čím skôr tým lepšie .... ty ho naozaj nekontaktuj, ak on bude chcieť, zavolá, napíše ti, ale nechaj to na ňom, tak ako sa on s tebou rozišiel, ak to bude chcieť dať dokopy (čo si ale nemyslím), nech to takisto urobí sám