Ako rozpoznať faloš a ženskú vypočítavosť?

Príspevok v téme: Ako rozpoznať faloš a ženskú vypočítavosť?
beskyd

zdravím. neviem, či mi niekto bude vedieť nejak fundovane poradiť, ale skúsim.. mám možnosť dostať sa úplne bezpracne a bez vynaloženia akýchkoľvek nákladov hoci aj k trojizbovému bytu, čo sa mi predtým ani nikdy nesnívalo, čo je tým lepšie že je to mimo BA v peknom prostredí, kde mám aj prácu. problém je jednak v tom, že ten byt by mi boli ochotní kúpiť rodičia a cítil by som sa ako nejaký rozmaznaný pako, hoci doteraz som si vždy všetko zariadil sám od školy cez brigády až po prácu a som samostatný a skromný čo sa týka materiálnych potrieb a vždy som chcel aj partnerku, ktorá by nelipla na veciach a mamone, ale bola by skôr citovo založená, skromná a láskavá žena s dobrým srdcom.. ak by som však tento dar prijal (bez hypotéky, bez ťiarch atď.) a takýto byt by som nadobudol do vlastníctva, ako mám v budúcnosti rozpoznať, či žene, s ktorou by sa mi črtal vzťah, nejde skôr o pohodlné a takmer beznákladové bývanie, ktoré je v dnešnej dobe luxusom? ako mám zistiť, či by ma chcela aj keby som býval kdesi v nájme v menšom byte a platil tam vyše dvojnásobné nájomné než sú náklady spojené s užívaním vlastného 3 izbového bytu? ...prípadne ak by som zdieľal väčší byt s x ľuďmi, na vlastný by som nemal, resp. mal za cenu dlhodobého záväzku v podobe drahej hypotéky?

jabychbezeel

taku blbinu mozeme i my baby napisat...vlastnim byt to si musim daat na chlapov pozor...pojdu po mne ak po udenom teraz...:D nechces ma? ty mas byt ja mam byt...budu dva byty..:DDDD

Sejla

Beskyd ty sa skôr obávaj toho, že každá úprimná a skromná žena sa zľakne tvojej paranoje a radšej utečie k niekomu, kto si o sebe nemyslí, že je výhra v lotérií, keď vlastní byt.

phoe

Nuž ulohou muža bolo vždy zabezpečiť rodinu, neviem prečo sa tomu tak branite. Možno sú baby co by vás chceli len kvôli bytu, ale väčšine to nestaci, chcú vo vzťahu vsetko čo k tomu patrí. A tie čo idú po majetku, idú skôr po solventnejsich. Mňa zaráža, že muzi majú problém s tým, poskytnúť žene ktoru milujú a s ktorou chcú tráviť život bývanie. Žena do vzťahu vo väčšine prípadov dáva oveľa viac, a čoraz častejšie počujem skôr o zlatokopoch ako o zlatokopkach

martinki

nepriznaj ten byt tak rychlo.. zlatokopky to velmi rychlo vzdaju :)
nemusis zatajovat, len nehovor o tom, bav sa s nou v neurcitom tvare o tom.
a pre boha je to 1 posrany byt, to zeny letia uz na takto lacny majetok ?

phoe

Beskyd, mal by si si uvedomit, že peniaze a majetok si iba prostriedky na dosahovanie cieľov, nie cieľ samotný. Ak ti vlastne bývanie uľahčí život a pomôže nájsť lásku, aj ked bezdomovkynu, nestojí ti ten byt za to, nebyť tak sám?

TinaM

toto je co za problem? Nemas co realne riesit? Neviem, ako je to u teba, ale ja sa vacsinou o bytovej situacii znamych dozviem len ak sami nieco povedia. Na otazku: Kde byvas? sa zvacsa odpoveda: V petrzalke/Ruzinove... Bodka. Nikoho nezaujima, ci v podnajme alebo vo vlastnom a ci s hypotekou alebo bez.

phoe

Alebo byt predaj a kúp si bývanie v krajine, kde mať vlastne bývanie nie je taký luxus. Predstav si, že sa zamilujes do baby, a tá ťa nebude chcieť, lebo sú bude myslieť že ju chceš len kvôli peniazom....ach ..sprav si nejaký kurz psychológie. Taki mamonari sa podľa mňa dajú ľahko odhaliť, akurát že zamilovaní sú slepí