Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyrážky na penise

Príspevok v téme: Vyrážky na penise
Feroslav

Dobrý deň,
na penise sa mi vytvorili červené vyrážky. Konkrétne na žaludi. Mám 18 rokov. Dlhšiu dobu som bol bez sexuálneho styku, asi pred mesiacom som začal pravidelne súložiť s novou partnerkou, vyrážka sa mi vytvorila asi pred týždňom. Dočítal som sa že takýto problém môže nastať po nejakom infekčnom ochorení, po anitbiotickej liečbe, po orálnom alebo análnom sexe, tiež to vraj môže mať na svedomí aj infekcia či mykóza partnerky v intýmnich partiách, slabá imunita alebo to môže byť alergická reakcia. Ja som mal pred dvama týždňami infekciu ústnej dutiny, ktorá údajne môže byť zapríčinená oslabenou imunitou (bol som prechladnutý, a orálne som sa venoval partnerkynej vagíne, čo by asi mohla byť príčina tejto infekcie)tiež mal som silné ATB (14x1000mg). Orálny sex taktiež praktizujem prvidelne posledný mesiac (počas tej infekcie som bol sexuálne, aj orálne izolovaný od partnerky, dokonca som nosil aj rúško). A dalšia vec je že partnerka má občas problémy s vagínou. Neviem o čo presne ide, len viem že niekedy ju bolí, a že si ju natiera nejakou bielou masťou od gynekologičky. Hygienu dodržiavam, previdelne sa sprchujem a mením si prádlo, penis si umývam mydlom, ale aj sprchovým gélom. Moja partnerka je tiež čistotná, a dodržiava hygienické zásady. Nikdy predtým som žiadny podobný problém nemal. Môžte mi niekto dať radu? Rád by som to vyriešil bez návštevy lekára. Snažil som sa čo najpresnejšie opísať svoj problém/situáciu.
Vopred Ďakujem.

Feroslav

Ešte by som dodal, že vyrážka ma vôbec nebolí, nesvrbí, trošku ma občas páli močová rúra pri močení. Ale iba minimálne.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyrážky na penise - Fórum - ZDRAVIE.sk