Vianocna party v praci.. chodi sa s partnermi?

TinaM

Vacsinou bez partnera. Firmy potom zvyknu organizovat aj family days-kde idu cele rodiny,ale to nie je take typicke. V zahranici su vianocne vecierky uplne bezne a chodi sa tam bez partnerov.

faith1

Treba sa potom cudovat, ze tolko ludi si najde v praci milenca(milenku. Ved viac casu travime tam ako s partnerom. Neviem odkial to prislo do mody, ale moji rodicia vianocne party nemavali a ak bola niekde akcia, chodievali spolu. Zvlastna doba!

Laara

priatel ma takuto akciu a je bez partnerov..ja mam takisto vianocny vecierok a tiez bez partnerov..proste je to len pre zamestnancov

Kiara24

Podla mna bez a je to uplne bezne. Priatel mal podobnu akciu tiez a nebral ma ani nikto z jeho kolegov. Moja mamina ci otec detto..nehladaj nic za tym,je to proste tak,je to akcia pre zamestnancov

Lulu2011

no ty musis vediet ci ti klame, ci nie

my sme mali v praci aj vacsie akcie - slusne oblecko s vecerou, v restike a pod. nie plesove a nebolo to aj pre partnerov

monyque

A je to naozaj ples, alebo iba "koncoročná kapustnica??? My chodievame na "kapustnicu", alebo ako si to Ty nazvala "vianočná párty" bez partnerov..