Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Únava, slabosť, spavosť a strata energie

Príspevok v téme: Únava, slabosť, spavosť a strata energie
mrska

Ahojte.
Tak len stručne o mojich problémoch. Poslednú dobu trpím na nedostatok energie a slabosti celého tela. Začala som z rôznymi vyšetreniami. Boli mi zistené nejaké zmeny na štítnej žľaze vraj autoimúnny chronický zápal ale môj endokrinológ povedal že to nemôže byť z toho lebo tie výsledky sú nie až také hrozné a teraz keď užívam Euthyrox som mala krv OK.Bola som aj v nemocnici ne internom lebo mi prišlo zle zo zmeny liekov čo užívam od psychiatra a tam mi boli zasa zistili nejaké zlé výsledky kardiošpecifických enzýmov,ale potom sa to zlepšilo.No a od vtedy je to ešte horšie. Už nevládzem niekedy ani zliezť z postele. Pracujem 8 hod. pri PC. Som aj po operácii chrbtice v r.2009 a dávali mi titánové šroby. To sa mi teraz tiež veľmi zhoršilo. Najviac ma bolia kolená,pri vstávaní a sedení je ako by mi tam niekto pichal,ale ortopéd povedal že sú OK.Tlak mávam skôr nízky,a EKG som mala OK.Aj krvné testy boli teraz OK. Mala som aj Helikobaktera ale som ho liečila ATB. Už neviem kam sa mám obrátiť aby som mohla fungovať.
Ďakujem za každú radu.

4joja4

na energiu Regulatpro® Bio, mne velmi pomohol, bola som stale unavena ,nic som nev;adala, ucinok som videla cca do tyzdna, o dost sa mi to zlepsilo

vitavi

Takéto stavy slabosti sú spôsobené tým, že si v posledných rokoch a desaťročiach prijímala potraviny, lieky a iné prostriedky /žiarenie monitora, mobilu/ s nadmerne oslabujúcou, expanzívnou energiou. Také sú antibiotiká, otupujúce psychofarmaká, sladkosti a jednoduchý cukor vo všetkých formách, i ovocie, hlavne tropické, mliečne výrobky a tuky, zákusky, povzbudzujúce látky a aromatické látky, i kozmetické, priveľa tekutín, hlavne s chemickými aditívami a sladidlami.
Pre stabilnú prácu nervového systému a spevnenie tela je potrebný stabilný prísun živín vo forme polysacharidov, dostatok minerálov, vlákniny a vitamínov z obilných zrn a zeleniny. To ťa upokojí a spevní.
Výborný prostriedok na liečenie psychických stavov je ľahšia fyzické práca vonku, ktorá prináša hmatateľný výsledok, z ktorého budeš mať radosť. Napríklad pestovanie zeleniny a kvetov, upratovanie vonku, ľahké stavebné práce a p.

mrska

ahojte...
lulu2011-no je to možné že je to aj tou depresiou,už som skúšala aj meniť lieky,ale akosi to nemalo účinok,ja užívam Alventu...
ddana...tak to ti teda nezávidím toľké roky...ja to mám asi posledné mesiace,najskôr som to ani nevnímala,ja že to prejde...no trvá to stále...a to som mávala toľko energie,až ma to desí...a mám presne tie pocity ako ty...tak neviem ne koho sa obrátiť,strašne sa musím premáhať a z práce chodím domov zbitá a ked prídem o pol piatej tak sa osprchujem a ľahnem...málokedy ešte niečo urobím...ešteže mám veľké deti...neviem po čom ešte pátrať...
tak pekný deň želám...

Lulu2011

chapem ta ja tiez az neviem o sebe aka som unavena vsetko ma stoji namahu, rano vstavam ako zbity pes, bola som na vysetreniach, mam polovicne hodnoty zeleza, stredne tazku depresiu, uzkosti, pp, astma, potra inove alergie, prolaps chlopne, tak sa ani necudujem, asi si dam ziadost na vymenu organov, u mna je to uz chronicke uz som 15 rokov unavena utrpenie je vnimat v praci casto mam pocit ze sa uplne rozplyniem z unavy a derealizacie

ddana

Mrska, to sa podobá oi. aj na depresiu, zrejme Ti prestali zaberať staré, alebo ešte nezaúčinkovali nové lieky. Mne s energiou pomohol Valdoxan, ešte nie naplno, ale účinky už pomaly pociťujem a to ho beriem týždeň.

mrska

ahojte...
zvon,ja nie som z Bratislavy tak by sa mi tam išlo veľmi ťažko,ale ak nakoniecnebude iná cesta...
no a tá borelioza...ja neviem...ved ma kliešť neuštipol,tak to asi nebude moc pravdepodobné...no ale pokúsim sa ale to sa ma už aj poisťovňa zriekne,lebo už sestrička mala problémy ked som tam bola dva krát po sebe na krv...
no dnes som vstávala na tri krát a ked som po polhodine v autobuse mala vystúpiť ja že tam ostanem,šla by som si najradšej ľahnúť....a to som opäť spala aj v autobuse...som ako na drogách...
majte sa krásne a dakujem za rady...

zvon

mrska, ja by som ti odporucil dat sa visetrit lube albertovej v bratislavskom centre prirodnej mediciny. ja som trpel niecim podobnim az na to ze som nemal stitnu zlazu. ale unava bola ohromna ja som veru pri pocitaci nevydrzal ani tri hodiny musel som si lahnut. toktorka ze vraj chronicka unava ale ze to nebude take lahke ist do invalidity. ale sa to aj tak nepotvrdilo tak manzelka nasla tuto albertovu a objednala ma. uz som tam bol u nej aj na kontrole pol roka uzivam od nej lieky a je to velka zmena. nehovorim ze uz som ako ribicka ale normalne mozem fungovat a chodit do roboty ako predtym to behanie po vsetkych visetreniach nestoji za nic lebo ti aj tak nic nezistia. a jeden povie toto druhy zas volaco insie. a nikam to nevedie. cim najskor to treba zacat poriadne liecit.

777777777777

skus sa pytat na test Westernblot na boreliozu - ak bude pozitivny, liec to. z nej su aj psychoproblemy aj klby

mrska

a este k tym vitaminom,stale nejake beriem,teraz cečko,koenzym Q 10,probiotika,žeň šeň.....minule som dobrala magnesium a horčik a uz mam toho dost len hltam liky a nic....
ahojte....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Únava, slabosť, spavosť a strata energie - Fórum - ZDRAVIE.sk