Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moj priatel sa o vsetkom spoveda jeho naj kamoske

Príspevok v téme: Moj priatel sa o vsetkom spoveda jeho naj kamoske
Niki551

Ahojte :) potrebujem od vás vaše názory a rady, pretože ja už som z toho maximálne vytočená..:( Žijem v Taliansku mám tu už vyše roka priateľa a on má najlepsie kamaratku ktorá žije ďaleko od nas ale stale si spolu písu a volaju. Problém je ze oni sa bavia uplne o vsetkom hlavne o mne. Ona ma ani nepozna nikdy ma nevidela a nenavidi ma stale mu pise ze som k*rva ze ma ma opustit proste kydá na mna neskutocne.. Vsetko som si citala v ich spravach ako ma rozoberaju a co vsetko rozoberaju moje sukromie moje problemy proste vsetko aj to co som si myslela ze moze ostat iba medzi nami!!! Pise mu ze som skareda ze som chuda ako zombie zosmiesnuje ma a on nic... Ona ma priatela dva roky viem ze s tym mojim priatelom tiez nieco mala ale on odisiel spat zit do svojhomesta a tak bolo nemozne ostat s nou stali sa priatelmi.. Boli ma ked si musim citat taketoveci on ked ma nejaky problem napise alebo zavola jej nezdoveri sa mne :( neznasam ju proste aj jemu som povedala ze ona nas chce len roudelit no on sa hned nahneva ak poviem nieco zle o nej :( snazim sa ich neriesit ale ked viem ze o com si o mne pisu tak ma to stve :( inak on je talian-american

Bajaja525

neviem co to vobec riesis, sak je to do oci bijuce aky postoj ma voci tebe.

ani by som sa necudoval keby ste sa vratili na sk ze by si okamzite zacal stou osobou

niki551

Dokonca on ked sa nahneva kvoli tomu ze mne to vadi ako a o com sa bavia zacne ma porovnavat s nou!! Ze ona je lepsia ako ja. . Toto ked mi povedal... :(
Ano som chuda mam probkem so zaludkom ona o tom vie a smeje sa mi? Z choroby? Sak ona mala ten isty problem v january mala ledva 35 kg a mne jej bolo luto.. Zazila ten pocit a nechape?

niki551

Meno-netreba pisala som aj jeho priatelke ale ona mi bud odpisala ze som hlupa ze ona chce mu len dobre alebo ze sa nam nestara do vztahu lebo ona ma vlastny zivot.. Ano videla som ako sa nestara.. Talianky nemaju rady cudzinky .. Ju hneva podla mna ze si nasiel modrooku blondinu a ona ziarli alebo nwm jednoducho serie sa mi do zivota. . Nevadi mi ze su naj kamosi ale ja chcem mat s frajerom aj nejake sukromie nie? Potom mam pocit ze sme vo vztahu traja! Ked vie vsetko a este aj viac o nom ako ja sama..

meno-netreba

aj ja si myslim, ze vykaslat sa na takeho.. ale samozrejme, to nie je tak lahke.. nechapem co ma toto za zmysel.. A to uz vobec nechapem ze sa hneva ked na nu nieco povies, ale na nu sa nehneva, ked mu kyda na vlastnu priatelku.. neviem no, je to cele divne, jednoducho mu daj razne na javo ze ti to vadi toto co sa deje, hnevaj sa, alebo jej napis osobne, ze co ma za problem.. nijak inak to nevidim..

handa

No ja by som sa vykaslala na takeho priatela, ktory sa ma ani nezastane. Ona na teba vypisujeme, ze si k...a a on ta ani neobrani? Co je toto za priatela? Ja na tvojom mieste, by som ho poslala kade lahsie aj s tou jeho kamoskou. Toto je neospravedlnitelne !

scheila

skus chvílku počkať a najdi moment kedy ju budeš môcť v nejakom okamihu pochvaliť..skus uplne zmeniť taktiku a uvidí položiš jeho a aj ju....

viem mam aj ja problemy,
ale toto nech ti neberie energiu, nenehaj sa dostať tam kam ta potrebuje ona zahnať a naopak....postav jej zrkadlo a maš to v suchu a potom??? je vela mužov a začni čo aj ked bezcielne komunikovať, on to vedieť nemusí že bezcielne :-)

doubledog

ty sa ich snazis neriesit?

akoze pre teba je fakt, ze sa toto deje, len taky mierny detail, na ktory chces zabudnut, ci co?

to sa ti nepodari, ved aj tebe je jasne, ze navyse si tam ty a ze ten tvoj nepriatel ma uplne ine zaujmy ako budovat vztah s tebou

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Moj priatel sa o vsetkom spoveda jeho naj kamoske - Fórum - ZDRAVIE.sk