Čo som vlastne urobila

Príspevok v téme: Čo som vlastne urobila
scheila

spoznala som ho v nemocnici po infarkte, nevšímala som si ho viac ako iných až pri odchode si odomna pýtal t.č. a ja som mu ho nechcela dať s vetou naražajucou na jeho manželku...som vdovec, a ja neviem ani ako čislo bolo na niovinách...zavolal o dve hod. a stretli sme sa ešte v ten den, začali sme sa stretavať a on mi nezištne pomahal s tým že teraz sme na to už dvaja...pomohla som mu aj ja po zdravotnej stranke a bola pri nom čo to dalo až na chvile ked mi začal vyčítať moje problemy a starosti ako to na neho zle vplýva a ako on toho ma už dosť a hadavali sme sa...vždy som prišla ja a snažila sa to dať doporiadku, ved som mala len jeho.Už som nepočula slova chcem byť s Tebou a sme na všetko dvaja...nie.
včera som mala dalšiu komplikaciu a vyspovedala som sa, reakcia otrasna a ako ma toho dosť, potrebovala som volať a tam som našla sms že ,,P..., prečo neodpisuješ?Gol...už som mala rolety dolu a zbalila som si veci s tým že už môže pisať a aj volať a je jeden zbabelec čo mi nevie povedať pravdu do očí...on na to že taku s..u z neho ešte nik neurobil..ja odpoved nie sv...ale YBABELCA a načo ma lutoval či čo???? načo toto cele..neviem, ja mam okno teraz čo dalej

scheila

ja si myslím že už mal dosť miojích problémov a nevedel ako sa ma zbaviť...a najsť spoločnu reč a normalne to povedať...na to pan riaditel NEMAL...taktik,manipulator, alibista...len nech to viem ja nejak zvladnuť, toho sa bojím....

adriiiiii

Odist prec od takeho sebca,pekne ty si mu bola oporou ale ked ty potrebujes vypocut pomoct tak zrazu pocujes z jeho strany nezatazuj ma.Nie je ta hoden nevazi si ta,je to sebec ktoremu ide len o svoje blaho a druhy ho nezaujima.Bud rada ukazal svoju pravu tvar.

scheila

horšie je to že som bola pri tom nervozna a on mi na tu sms povedal že som chora..stretaval sa so ženami na inej finančnej urovni a asi mu to začalo chýbať,..ponižil ma a to sa mi nesie tak ukrutne ..vždy som mala pocit že je až moc šikovný na nadviazanie vzťahu na to aby som verila že je len pre mna..klamar, slaboch ..ZBABELEC! ja si stale kladiem otazku či som niečo neprestrelila...a či som skutočne neublížila...hmm

Agnes998

Taki hajzly medzi muzami bohuzial su dost casto, ja som tiez mala par vztahov so strasnymi individuami, kym som nasla toho praveho. Muz ktory ti nevie byt oporou a ktory ta ponizuje si nezasluzi, aby si o neho bicykel oprela.