Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Utiahnutosť

Príspevok v téme: Utiahnutosť
Lentilkaamat

Ahojte mám taký problém ,ktorý ma trápi už dlhšiu dobu :( neviem si stým rady. Som strašne tichá ,nejak ma neberú do kolektívu. tento problém som už mala aj na zájkladnej škole myslela som si,že na strednej sa to zmení ale prd :( strašne ma to trápi,nikto nema o mňa záujem nikto ku mne nepríde a bojím sa čosi povedať lebo v ich hlavách už maju zaškatulkované,že som tichý typ človeka,takže by to bolo trápne kebyže zo dňa na deň prídem a začnem sa blázniiiť a správať sa úplne inak .

katty_19

jeden dobrý priateľ je viac ako mnoho kadejakých a jedného sa dá nájsť. dokonca plachý ľudia vyžarujú niečo také, čo fascinuje hĺbavých, takže hlavu hore

katty_19

to mi tak pripomína aj môj problém. aj keď z iného uhla. tiež som utiahnutá, ale preto, že môj život a mojich rovesníkov je úplne iný. ten môj naráža na moje psychické problémy a obmedzenia, ktoré z toho idú. keď sme boli na jednej lodi bolo to fajn. teraz súperím aj so svojou závisťou (a to vôbec nie je sranda, toto je realita každého človeka, ktorý proste trýznivo cíti nedostatok oproti ostatným), ďalej súperím so sebaľútosťou a aj strachom, čo bude ďalej. napriek tomu som spoločenský typ. odporúčila by som ti, keby si si našla jednu dobrú kamarátku. začni s tým. a potom si daj ďalší cieľ, napríklad dve kamarátky. nebude to nikdy výhra ak si plachá. ale nesnaž sa ani znásilňovať. ver, že takú priateľku nájdeš. skús to takto

joro

A ja že taký ludia neexistuju. Pokus o odlahčenie. Skus to brať tak že to si ty, čím viac sa budeš snažiť tým viac Ti to nepôjde. Niekto by Ti poradil choď do spoločnosti, lenže o čom by si sa s nimi rozprávala. Musíš sa naučiť žiť so sebou. Ja sice som ukecany ale tiež mam problém v spoločnosti niečo hovoriť, preto sa snažím keď to ide, zapadnúť kde hovorí niekdo iný, nezúfaj aj keď to nie je príjemne
Držím palce

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Utiahnutosť - Fórum - ZDRAVIE.sk