Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Divna situacia

Príspevok v téme: Divna situacia
mariana111

Ahojte takže pred necelym rokom som sa rozišla s priateľom po 4 rokoch veľmi som ho ľubila on mi dosť ubližil boli sme aj v kontakte sem tam a tak ale to je jedno ide o to, že už viac ako pol rok mam noveho priateľa do ktore som sa dosť rychlo zaľubila a bola som šťastna, že som niekoho takeho našla lebo už som tomu fakt neverila a aj ho ľubim ale mám problem, že sa mi skoro každú noc sniva s mojím bývalim a začala som na ňho myslieť ani neviem prečo pri tom niesme v kontakte už asi 4 mesiace nič o ňom neviem a fakt neviem či je to normalne stalo sa to už niekomu a neviem či to nemože byž aj tym, že moj terajši priateľ je v zahraniči už 2 mesiac ? fakt si to neviem vysvetliť alebo ešte niečo citim k byvalemu ?

mariana111

Agnes998 ale to nebolo tak, že som si pozerala jeho fotky atd. a potom sa mi to začalo snívať to bolo praveže naopak snívalo sa mi s nim asi mesiac v kuse a až potom som si začala pozerať fotky a tak si na neho spomínať

Agnes998

Je to tak, kebyze si kazdy den pozeras napr. fotky motylov tak sa ti bude s nimi casto snivat. Nas mozog nam premieta do snov to, co sme cez den videli ci zazili

Agnes998

Ja prepac neviem citat, pol rok nie rok a pol. Inak to snivanie nemusi vobec nic znamenat, ale prestan si pozerat spolocne fotky, lebo potom jasne ze sa ti vkrada do snov aj ked nechces

Agnes998

Pred necelym rokom si sa rozisla s byvalym a s novym to tahas viac ako rok a pol? Nejak sa ti tie vztahy prekryvaju, to si skoro rok chodila s oboma?

mariana1111

pekne si to napisala ale ano sú to len spomienky a tak to aj ostane a myslim, že aj ja som si na neho tiež spomenula skôr v tom zmysle, že ako sa mu dari či je v pohode a tak...keďže on sa chcel ku mne vratiť ešte pred pár mesiacmi a ja som ho odmietla možno je to trocha aj ľútosť

MultiLevel

jooj, klamala by som, kebyze ti napisem, ze si nikdy nespomeniem na byvaleho. Spomeniem, ale skor v takom zmysle, ze ako sa mu asi dari a ci je spokojny. Dokonca sme si par raz aj pisali, ale vzdy ked prehodime tych par viet, ako keby nanovo si pripomeniem, preco to s tym clovekom nevyslo. Prosto tie nezhody boli velke...keby nie, vztah trva dodnes :)
Spomienky nezahadzuj, nezatracuj ich, "nemaz" ich...mat spomienky je krasne. Ale nezaoberaj sa nimi viac ako je potrebne :)

mariana111

ano asi maš pravdu nie je dobre sa zaoberať minulosťou ale žiť pritomnosťou :) a myslim si, že som s tym vyrovnana lebo to trva len par dni ten stav, že na nho myslim a tak a myslim, že to prejde lebo v tomto vzťahu som šťastna

MultiLevel

mariana, mne to pride tak, ze si sa tym este nevyrovnala, ci ano? Ja som teda nezazila nic silnejsie ako momentalny vztah, ale kebyze po rozchode pozeram dookola fotky, myslim casto na byvaleho, asi by som si zacala uvedomovat, CO je za tym. A teda preco ten vztah skoncil, ked na neho tak velmi myslim a podobne. Neviem, nechcem ti tu pisat co by som robila ja, ale ak sa pre nieco moj vztah skoncil a teda nebol v niecom dobry, spravny, nieco sa pokazilo a uz to neslo vratit spat, tak by som nemala dovod si spomienky opatovne ozivovat....lebo logicky sa nevraciam k niecomu, co nemalo zmysel a preto to skoncilo :)
Nuz, ak si v momentalnom vztahu stastna, neries ziadne sny, nezi minulostou, ale pritomnostou :)

mariana111

TinaM asi maš pravdu lebo to čo som s nim prežila bolo dosť silné ale normálne mam výčitky, že toľko na neho myslim dokonca si pozeram stare fotky a videa pride mi to divne

TinaM

ako som pisala, mne sa sniva dodnes a dokonca si nanho aj casto spomeniem. A to spolu uz 5 rokov nie sme a mam vyse 2-rocny vztah, v ktorom som stastna. Proste niektore lasky su natolko intenzivne, ze sa asi len tazko uplne vytlacia z hlavy. Nemusi to znamenat, ze k nemu stale nieco citis (ale moze).

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Divna situacia - Fórum - ZDRAVIE.sk