Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť krčnej chrbtice a hlavy

Príspevok v téme: Bolesť krčnej chrbtice a hlavy
Alike

Ahojte prosím potrebujem pomoc. Nedávno asi pred necelým týždňom som sedela na stoličke a písala som, mala som trochu sklonenú hlavu a keď som ju asi po 10 minútach zdvihla, hrozne ma rozbolel krk. Nevedela som čo mi je, šla som spať a bolel ma asi ďalšie 3 dni, potom sa mi to presunulo na chrbticu tú na chrbte (nebolela ma presne tá chrbtová kosť ale tak vedľa) prešlo to asi za 2 dni a teraz mám také striedanie bolesti kúsok hore na boku krku a v hlave asi tak mierne nad uchom, blízko pri ľavom spánku, hlavne keď ležím alebo sedím. Neviem od čoho to je, hlava ma obyčajne nebolí a krk tiež nie, len odkedy som písala, odvtedy sa to tiahne. :/ Ak o tom niečo viete, tak mi prosím poraďte ďakujem.

lilyiankaa

môžeš mať stuhnutú krčnú chrbticu a z toho to všetko máš, aj bolesti hlavy ... treba sa objednať na masáž :)
ak to zanedbáš, môže ťa hlava bolieť ešte viac a dokonca sa ti môže poriadne točiť (u mňa to tak bolo)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť krčnej chrbtice a hlavy - Fórum - ZDRAVIE.sk