Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Ako sa dostat do normalneho zivota?

Príspevok v téme: Ako sa dostat do normalneho zivota?
petraMM

moje problemy zacali pred par mesiacmi, casto som mavala zavraty, pocit, ze odpadnem alebo sa povraciam, dokonca som mala pocit ze svoje telo neovladam natolko ze neudrzim stolicu. hned som to zacala riesit, kardio bolo ok az na obcasnu arytmiu, tlak som mala nizsi ale nie nic priserne. neurolog nezistil nic akurta ortoped mi povedal, ze mam zrastene dve platnicky na krcnej chrbtici. Zacala som doma cvicit, nepomohlo, tak som si pomyslela ze uz som asi fakt blazon, zacala som mat uzkosti z toho,ze by som mala ist hoci do obchodu, ze tam urcite odkvacnem...ku psychologovi chodim ale v podstate jeto stale o tom istom, ze mam traumu z rozvodu ( co si nemyslim som rada ze prebehol ) a ze nevidi objektivnu pricinu tychto mojich pocitov, tak tam len chodim, vykecam sa ako mi to otravuje zivot a idem domov. uz neviem co robit, chcem viest plnohodnotny zivot, ist normalne do obchodu, sadnut si do restauracie bez toho aby som mala pocit ze odpadnem, povraciam sa atd..este pre upresnenie, nikdy sa to skutocne nestalo, nikdy som neodpadla ani nic z toho, len je to fyzicky pocit. co to moze byt?mam si vyziadat nejake vysetrenia? alebo je to skutocne psychika a mam dalej chodit na sedenia? uz fakt nevladzem, mam pocit ze to uz otravuje aj mojho priatela, nemozem sa naplno venovat synovi,zobrat ho na vylet lebo viem, ze to nezvladnem...POMOC

lubos10

Petra, lexaurinom toho veľa nenarobíš, naozaj je to len chvíľkové.Vyskúšal som všetko možné aj nemožné. Fak je to všetko len v hlave a myšlienkach. Niečoho sa bojíš a niečo ťa veľmi trápi, ale nevieš to rozobrať na drobné a zahnať to.Po viacerých psychiatroch a psychologoch som dospel k tomu, že tieto kolapsy sa najlepšie zaháňajú tzv. zohriatými svalmi.ked mám kolaps je mi na zdochnutie a nevládzem sa ani pohnúť a najradšej by som všetko skončil na tomto svete. Pomohli najprv veľmi dlhé prechádzky a neskôr som sa s posledných síl premohol a donekonečna a do spotenia cvičil.Trieslo ma ako huspeninu, ale potom po chvíli bolo hodne lepšie.Potom je dobré robiť nekonečné rozhovory s priateľmi, ale s takými ktorí ťa dokážu počúvať a možno trochu chápať a nie ktorý majú len svoju tému a ty ich len otravuješ svojimi ťažkosťami. Ja mám smolu, takých nemám.Preštudoval som toho veľa ale všetky rady ako zmeniť myslenie je len bla-bla bla.Konkretny bod je ťažko nájsť.

lubos10

Vykať mi nemusíš, problémy zbližujú.
Tento náš mor úzko súvisí s panickou poruchou. Som v práci ale z domu ti určite napíšem.Ak nechceš byť verejná môžeš mi písať na súkromnú adresu, je pod menom. Niektoré veci sú dosť osobné.Hľadám ľudí, ktorí to pre prežili, lebo len tí vedia pochopiť čo zažívame, doma ťa ťažko pochopia budeš len stále viac liezť na nervy.Poradiť sa s trpiacim veľmi pomáha. Drž sa . L.

petraMM

lubos a ja mam len 26!!!!ak mi dokazete pomoct budem vdacna, ak s tym mate skusenosti...uz som sama na seba nahnevana a leziem si na nervy :) uz dost!

petraMM

este ze mi predpisali lexaurin, ktory sem tam zoberiem ked je najhorsie, trosku sa ulavi ale mam pocit ze je to skor placebo efekt ako nejaka realna pomoc, navyse to neriesi moj problem, iba hona chvilku zahasi

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa dostat do normalneho zivota? - Fórum - ZDRAVIE.sk