Úder do hlavy

Príspevok v téme: Úder do hlavy
Ivčo96

Príjemný deň prajem,

dnes som bol na ako už tradične chodím, na karate, a stala sa mi tam nemilá vec..

Nebol som dobre rozcvičený a tak pri boji, som dostal náhodou od súpera velmi silnú ranu do hlavy, horšie natom je, že do zadnej až strednej časti, neviem ako to miesto popísať, niesom najlepší biologik, každopádne bol to úder z hora, kedže bol od o dosť vyššieho súpera.

Rani boli 3, a súper nečakal, že čo robí, kedže bol asi aj on v strese, úderi ma fakt velmi boleli ale nepocitoval som v tej chvíli, že by som strácal vedomie.

Každopádne asi 2 hodinky nato ked som večeral, ma tak jemne bolela hlava, a bolí ma až do teraz čiže už 1 den od tej udalosti ma tak mierne zabolieva hlava, jako keby ma bolela psychycky.. ale ono to je od tej doby, ako som dostal ten úder, čiže je to fyzické.

A tak sa vás chcem spýtať, či to nemôže byť niaká porucha hlavy, alebo či mi tam niečo "nepokazil".

Predom vám Ďakujem..

PS: Nemal som žiadne vracačky ani bolesti očí, skrátka ma len jemne zabolieva hlava, a mne to robí strach z môjho zdravotného stavu.

philips

Je tam iba istá pravdepodobnosť, nie veľká, ale to, že si myslíš, že lekári nevyšetrili všetko, ako mali, takže si iba myslíš, že ťa hlava bolí stále - na začiatku ťa bolela naozaj, teraz to už môže byť iba psychického pôvodu. Vysvetliť to veľmi neviem, ale je to čiastočne možné. Ale možné je aj to, že naozaj máš hlavu zranenú, aj keď na poranenie mozgu to nevyzerá vzhľadom na vykonané vyšetrenia s negatívnym výsledkom.

Ivčo96

philips - nechápem, jak vsugeroval, to ma akože nikdy v živote neprestane bolieť či čo?

Veď mna na CT neposlali, povedali že mám brať magnesium a bude to v pohode..

Ivčo96

Omg prosím vás poradte mi čo mám robiť, stále ma to bolí a dnes je tomu presne mesiac.

- Už som bol u doktorky ktorá mi urobila niaké testy hlavy (svietila mi do zreničiek, dvíhala hlavu a dvíhala končatiny) povedala, že sa to braním paralenu zlepší..

nič sa nezlepšilo, bral som paralen presne 5 dní ako povedala, ani kúsok to neustúpilo

týžden nato som išiel do fakultnej nemocnice s tým, že chcem ísť na CT (počítačovú topografiu) tam som behal po nemocnici, nakoniec si ma zobrala doktorka na oddelení, neurologička a urobila mi také isté testy + ešte niaké naviac (zdvíhanie rúk nad oči, presnosť, klopala mi do hlavy atd.) taktiež povedala, že to nič není, a že hlava sa mi maximálne do týždna vyzdraví. Predpísala mi Magnesium 1 tabletu denne.

2 týždne prešli od doby, čo som bol v tej nemocnici, hlava ma stále bolí, úplne rovnakým tempom, ako ma bolela v den incidentu (Celý deň, mierne a na všetkých miestach)

všade som za simulanta, každý tvrdí že to nič není, ale mne to hrozne znepríjmenuje život, už som mal nutkania, že toho čo mi to urobil, tak zbijem že sa už nepostaví na nohy, ale to by som z toho mal potom pekné problémy, čo nechcem.

Všetkým ešte raz Ďakujem za rady, chcem sa toho zbaviť čo najskôr, kedže mi to velmi znepríjemnuje moje dni a ja si chcem život žiť naplno. Díky!

Cindy35

vies, niektori doktori maju v pazi

beru to ako povolanie, nie kazdy den clovek pracuje bez chyb a nie vzdy sa mu chce..

muc

no mozno ti povedal, ze ti piseme "sprostosti", ale ver tomu, ze keby sa to stalo jemu, alebo jeho synovi, bez odkladu by klusal na odborne vysetrenie.

Ivčo96

Cindy - Tak, robila mi niaké skúmačky, svietenie do oka, zdvíhanie hlavy, a povedala, že tam je úplne všetko v poriadku, je to doktor, tak asi vie čo robí -.- Ešte mi povedali že nemám počúvať tieto sprostosti na internete..:DD

Toska - Ale prosímta, rana od 13 ročného chlapca do stredu hlavy nemôže hlavu niak poškodiť, doktor mi povedal že som zdravý a že žiadne poruchy tam nemám. Na CT ma neposlala, ako zistím či to mám vysunuté alebo nie?..

Toska

Ivčo,keď si dostal uder nečakane utrpela najslabšia časť tvojho tela.Podľa mňa prvy stavec ukryty v lebke.Je ako v sedle,mohol sa vysunuť...