Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Unava problem so stolicou uzkost

Príspevok v téme: Unava problem so stolicou uzkost
cotojeeeee

Dobry vecer. Mam problem ohladne veci ktore som spomenul v nadpise. Koncom leta som dostal zachvaty paniky. Presiel som kopou vysetreni / Moc Ok , Ekg Ok , Vzter Ok , Krv Ok, Neurolog Ok.. Skoncil som u psychiatra a beriem lieky. Chcem sa ale spytat ci ma niekdo s tymto skusenosti mavam lepsie dni horsie ale hlavne problem zo stolicou je mozne ze som mohol dostat intoleranciu aj na mlieko kedze sa mi to zvykne prejavovat aj po konzumacii alebo ci to moze byt aj problem so stitnou zlazou ide mi skor o tom ci vysledky krvi dokazu odhalit nieco taketo kedze boli ok. Dakujem pekne za skoru a rychlu odpoved.. Pocit uzkosti mavam pomerne casto ://

RNG

Naprav si travenie, to vyzaduje kyseliny enzymy mikrovlakniny a probiotika, tak dostanes kopu roznych zivin a obrannych latok, tj aj tie, co potrebujes pre normalnu cinnost nervovej sustavy a mozgu. A snaz sa odstranit co najviac stesov, stres je totiz zabijak, doslova, lebo nici rozne telesne procesy. Pozri cez Google.sk pod rng, stres , spanok ako na to.

dobrarada123

mas okrem zdravot. tazkosti z mlieka aj osobne problemy ? (rozchod, umrtie v rodine, nezamestnanost alebo skusky v skole...?)

kolko mas rokov? je mi luto ze sa trapis, citit to uz z tvojho nicku: uz tvoj nick "cotojeee" svecdi o panike, mlieko kravske pre dospeleho cloveka je starsne svinstvo poznam vbeganov ktori maju zaujimave dokumenty, to len tato konzumna doba to robi akoze "nenormalnym " a nazyva to alergiou ked ho nestravis...

cotojeeeee

Neviem praveze ci mam intoleranciu ale zda sa mi ze ano vzdy po mlieku mam divne pocity v bruchu al mozno to je aj antidepresivami alebo stresom uzkostou neviem teraz mam napriklad chut plakat ani neviem preco boze :// bol som uplne v poriadku nikdy mi nic nebolo

dobrarada123

nemas nahodou ceôliakiu? niekedy tu mrchu enodhalia ani testy, ked som ejdla lepok mala som nafuknute brucho a stavy uzkosti a opuchnute uzliny, nepotrebujem zaidneho psychiatra nastastie u man boila uzkost dana tymto. hasne ze som mala v tom case aj enjake problemy ale tie som anstatsie vyriesila niektore ja ine vyriesil cas. Mam alergiu na mlieko tiez ma trapi do uzkostnych stavov.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Unava problem so stolicou uzkost - Fórum - ZDRAVIE.sk