Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ťažko liečiteľné Acne vulgaris

Príspevok v téme: Ťažko liečiteľné Acne vulgaris
Mamut

Dobrý večer, prosím o radu. Moja dcéra má už asi 5 rokov problém s acne vulgaris. Navštívili sme lekára, kozmetiku a žiaľ nič nezaberá. Prosím o radu kto má tento problém, či nie je niečo na prírodnej báze s čím máte skúsenosti a môže jej to pomôcť.Prípadne nejaký bio olej alebo niečo čo jej nemôže uškodiť.Ďakujem.

Apropo

vsetky bezne predavane konopne produkty su zbavene THC - ucinnej latky v marihuane, preto sa o tych kremoch ako o drogach vobec neda hovorit. Bolo by to trestne. Kedysi babicky vyrabali domace maste s marihuanou, ktore obsahovali aj THC, tak to bolo ozaj ucinne na vela problemov, ale teraz tie maste uz nie, mne osobne Cutishelp nepomohol.

zuzik47

Veľa ľudí povie, že vodičky a krémiky nepomáhajú, ale ja som sa presvedčila o opaku!! mala som tiež ťažkú formu akné a nevedela som si vôbec rady. Nepomáhala ani Bioderma, ani laser, ani kožná lekárka. Nakoniec som si na odporúčanie lekárničky kúpila nočný krém CUTISHELP. Je to prírodný konopný krém. Keďže nočný krém začal prejavovať pozitívne účinky, tak som investovala aj do čistiacej emulzie a denného krému. Je to fakt zázrak :)) prejavilo sa to skôr tak, že sa mi pleť zhoršila, všetok "humus" povychádzal von a rýchlo sa to začalo hojiť. Je to na tej bázé, že rozpúšťa zápal pod kožou a vychádza to všetko von. Je to naozaj veľmi dobré. Stačí si prečítať rôzne fóra na internete o tom. Samé kladné recenzie. A nie je to ani veľmi drahé: cca 8€ jeden výrobok. Za vyskúšanie to naozaj stojí. Ja som nadšená a konečne vyliečená po dlhom trápení :) Držím palce dcérke! :)

Zelená

Prikláňam sa k Dr. Albertovej. Používa prírodné nedráždivé veci a výsledky má pozoruhodné. S hormónami by som sa nezahrávala.

Apropo

Uviedla som tie davky v zatvorkach, su to davky na 1 den, beriem vsetko naraz po jedle. Ale objednavam ich zo zahranicia, v podstate som si nechala poradit od RNG, ale ako pise mobilka mozte skusit aj pani Albertovu, vela ludi ma s nou dobre skusenosti.

mobilka

toto je vnutorna zalezitost kremami ani olejmi sa to neda vyliecit. tu je vela odkazov na lubu albertovu pisu tu ze im s tym pomohla. najdi si tu ine temy o akne alebo o lube albertovej. alebo cez google sa da o nej docitat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ťažko liečiteľné Acne vulgaris - Fórum - ZDRAVIE.sk