Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Probiotiká

Príspevok v téme: Probiotiká
slabaimunita

chcem sa opytat na Vas nazor. Uz je toho tu dost popisane o probiotikach a vyzive na imunitu, ale clovek si nevie vybrat z mnozstva produktov na trhu. Po zvazeni sa rozhodujem medzi probiotikami z www.damianvit.sk = Bio-Acidophilus Forte 60 kps + allicin antibiotic alebo www.probiofixinum.sk = probiofixinum + mesosilver koloidne striebro...........dakujem za rady, ktora kombinacia je ucinnejsia na posilnenie imunity, odhlienenie, zbavenie sa zapalov v tele, zbavenie sa zapalov kutikov....

RNG

Aj najsilnejsie probioticke kapsule obsahuju len desiatky miligramov probiotik a dobre obsadene creva probiotikami maju az 1 kg probiotik. Tj na to, aby si dostal dostatok obrannych latok z probiotik, musis ich rozmnozit najmenej 1000 krat, tj krmit mikrovlakninami rozneho druhu, ako psylium, inulin pektiny arabinogalactany glucomanan a podobne, najmenej 20 gramov denne s litrom vody.

#

Ja uzivam probiotika a hlivu ustricová v jednom ale zdá sa mi to slabé lebo stále mám hlieny v nose a v hrdle tak neviem kde je chyba :(

probi

tie probiotika co si uviedla nepoznam ale ja som najviac spokojna s tymito: www.pilulka24.sk su sice drahsie ale zato najucinnejsie ake na slovensku dostat (aspon podla mojho nazoru). ja som s nimi velmi spokojna

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Probiotiká - Fórum - ZDRAVIE.sk