Velke Zaluzie - psychiatria

teartear

Annemary, tu clovek aby fakt tych lekarov prosil na kolenach o pomoc. Tiez mam denne myslienky na samovrazdu, ale chcela by som sa liecit normalne a neriesit to tak, aby bol clovek privezeny RZP na psychiatriu. V takomto pripade ta daju len na uzavrete odd. medzi skutocnych "blaznov", kde sa samozrejme ziadnej psychoterapie nedockas. A my prave tu psychoterapiu potrebujeme. Ja uz tiez neviem co robit. Ono clovek by aj chcel zit, liecit sa, ale na druhej strane, ked citi neochotu z tej druhej strany.. my sa zabijeme a im to bude aj tak jedno.. o jedneho pacienta viac, alebo menej.. vies, je to nas zivot. Oni su len v praci. Maju to na haku.. je to na nas ako sa rozhodneme. Len je smutne, ze clovek, ktory o tu liecbu vyslovene prosi, ze sa mu jej nedostane..

sekulus

Kde pôjdeš, rozhoduješ TY! Ak máš Dôveru, UNION tak odporučam Liečebňu RIEKA obec Šútovo/ pri Martine - je to vymakaná psychoterapia podľa Virginie Satirovej. Ale dôležité je vždy chcieť, ale tak je to vlastne pri všetkom v živote. Ak je stav akútny - jednoznačne ísť najskôr do nemocnice na oddelenie.

ddana

Akútny stav je, keď ideš spáchať samovraždu, alebo máš nutkavé myšlienky na ňu. Vtedy si zavoláš RZP a si akútny stav.

annemary

chcem sa este spytat ved rajonizaciu zrusili 1987,tak co o tom stale splietaju.
Vie mi niekto vysvetlit co je akutny stav, lebo ze v takom pripade si mam aj rychlu volat.
a este jedna vec preco vas mozu znovu prijat na oddelenie az po 3.mesiacoch od prvej hospitalizacie, pokial ste akutny stav?
jeden znamy bol od hospitalizacie dva tyzdne doma a znova je v Rk na psychiatrii.Tak teda co je ten akutny stav?

annemary

mam poistovnu doveru 24 a ze maju plny stav a ze ked sa im uvolni tak mi budu volat, ale v nemocnici neviem co natrepali tak ze vobec pezinok nebude.
potrebujem liecbu zameranu na psychoterapiu, neviem co robit poradte niekto.
neodporucaju mi ist do rsakuska kde pracujem a tak potrebujem aspon brigadu lebo mi uplne prepne.
Ved mi psychiater povedal ze ked uz dalej nevladzem, tak nech si sadnem na kolajnice a cakam na prvy rychlik a mam to iste tak co teda robit?

teartear

Ambrozia, tiez mam blizsie Pezinok, Zaluzie mam velmi daleko, ale do Pezinka uz nikdy v zivote. Preto sa zaujimam o to Zaluzie.