Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Záchvatový závrat

Príspevok v téme: Záchvatový závrat
LuboA

Dobrý deň chcel by som sa opýtať či má niekto s týmto skúsenosti.
Venujem sa posilovaniu a celkovo športu a fyzickým aktivitám, no v poslednom čase akonahle to prezeniem s intenzitou dostavujú sa mi nepredvídatelne a strašne silne závraty najsilnejši som dostal v aute keď som sa pohynal na parkovisku zrazu akoby mi zatriaslo v hlave niečo a auto sa mi začalo hupat až som nevidel na cestu vyskočil som von a skoro som spadol s pocitom že som skočil doprazdna, nasledne som si na to lahol na zem a zavrat do polhodiny odznel, čo som si všimol vzdy sa mi to stane po intenzivnej fyzickej zatazi a v polohe ked sedim a mam hlavu jemne predklonenu dopredu. Je to velmi neprijemne ked to pride nedokazem prejst bez opretia sa o nieco ani po izbe a hned v ten moment musim lahnut na zem a čakat aspon tu polhodinu, dakujem za všetky rady :).. Chcel by som podotknut ze po fyzickej zatazi co sa tyka posilovania, napriklad po hokeji ktory niekedy narocnostou prevysi uroven posiľovania mi to nevyvolal ani raz ...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Záchvatový závrat - Fórum - ZDRAVIE.sk