Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako zhodiť z brucha, nie z iných častí?

Príspevok v téme: Ako zhodiť z brucha, nie z iných častí?
nikol333

Dobrý deň, potrebujem radu. Mám 25 rokov, výšku 170 cm, váhu 53kg. S postavou som spokojná, jediné čo ma štve je menšie ,,sadlo´´na bruchu. Ako sa ho zbaviť. Mám celkom rýchly metabolizmus, takže keď začnem cvičiť, alebo držať diétu, hneď schudnem a to hlavne prsia(čo samozrejme nechcem). Čiže to neprichádza do úvahy. A cviky na brucho (brušáky, skracovačky,...)vraj nie sú dobre, pretože nespaľuju tuk, len sa pod ním ytvára svalstvo, takže brucho vyzerá ešte väčšie ako je. Tak prosím názor a radu.
Ocením hlavne radu ľudí, ktorí sa rozumejú cvičeniu a fitness.

Ďakujem za každú odpoveď.

Bipolar

Všade sa píše/hovorí, že schudnúť len z jednej partie nie je možné, takže to tak asi bude... Skús plávanie, z toho sa chudne veľmi dobre a prsia by ti mali ostať - a hlavne nedrž žiadne blbé diéty, hmotnosť máš skôr nižšiu.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.