Ked sa vypišam pali ma tam..

Príspevok v téme: Ked sa vypišam pali ma tam..
viola12

Dobrý den, mam problem... Uz tyzden mam taky problem, ze vzdy ked idem na wc, tak ked sa vypisam hned ma zacne tam dole neprijemne palit... a moč je tiez divný ma taky zvlastny zapach akoby nieze hrozny ale je iny ale nemyslim farbou ale čuchom... bojim sa velmi... pijem ALCHAMILKU CAJ vraj je dobry na vsetko tak neviem... viete mi pomoct??? :(

snilka

mne na domacu liecbu pomohol diureticky caj a tabletky urinal akut, alebo este brusnicovy jogurt nie je na skodu :)

maricenka

mozno ide aj o mykozu. mne pomahaju tablety canesten. najlepsie je vsak ist k lekarovi. ten najlepsie odhadne, co je vo veci. uz to trva tyzden, neprestava, tak radsej chod.

viola12

dakujem za odpoved, a myslis ze ten caj ALCHIMILKA mi nepomoze??? pijem ho druhy den ale tak zatial toto budem pit a ked neprejde este do bud.tyzdna idem ku gynekologicke :(

snilka

pravdepodobne mas zapal mocovych ciest, aj ja som si tym niekolkokrat presla, urcite s tym chod za doktorom, ja som sa hanbila a tak som si to odtrpela doma a mala som si s tym problemy dalsie dva roky, sice ma to nebolelo stale ale vzdy ked som malo pila, tak sa to vratilo :( teraz uz je to v poriadku ale aj tak, urcite chod za doktorom a vela vela pi