Schudla som 9kg, no s bruškom som nespokojná

Príspevok v téme: Schudla som 9kg, no s bruškom som nespokojná
Dawia

Má niekto niekaé skúsenosti, čo najlepšie prospieva na to,aby soms chudla už viditelne aj s brucha? Zadok, nohy aj prsia mám super, len to bruško stále je také niajkeé? Akým potravinám sa vyhýbař? Mate njeiaké tipy, či skúsensoti? omáhajú brušáky ? Jedna kamoška mi radí, že áno, druhá že je to zbytočnéé

odpovedam

intervaly su rozne a kazdemu vyhovuje ine. ja si davam kratke oddychove a dlhsie ostatne. Cvicievam s partiou fitness trenerov a tiez to nerobia inak.

redbatica2

Nejaky prevrateny pomer intrvaloveho treningu si tu uviedla... Zvycajne je to 1:2(3)... Cize napr 30 sekund ides na maximum a 60-90 sekund ides pomalym tempom... Celkom dobry clanok najdes na strankach vlada zlatosa

odpovedam

No kardio pohybom spalujes takisto tuk. Len cisto stravou to pojde pomalsie. Ale ak by si jedla velmi zle a bicyklovala, velky efekt by to nemalo. Strava je 70%. Je to na tebe, ale ak nemas na kardio velmi cas, tak ho rob intervalovo. 3 minuty bicykluj rychlo, minutu pokojnesie a striedaj to takto. 25 min ti bude stacit. Je to efektivnejsie na chudnutie nez len jeden monotonny pohyb. Ale to je uz na tebe, aby si nasla motivaciu. Ja verim, ze ta polhodka-hodka denne sa najst da ;-)

Dawia

Ďaukujem za povzbudenie, čiže si myslíš, že keby som prestala byciklovať, tak by sa nič hrozné neudialo? viacej času nemám, až po vianociach

odpovedam

dawia, na tom nezalezi, z coho si schudla, podstatny je vysledok. Pravdepodobne je to kombinaciou oboch. Kazdopadne vsak stary ulozeny tuk mizne, ak ho nahradis novym a dobrym tukom. To som ti uz nizsie pisala. Dobry tuk sa neuklada (ak to neprezenies, ale to by si musela toho hrozne vela jest) a ma vela benefitov pre zdravie. Co sa tyka bicyklovania, tak 30 min je malo. To palis len cukor, nie tuk. Tuk az po polhodine kardio pohybu. Ale vseobecne strava je v tomto klucova. Udrzuj dobru stravu a brusko bude miznut.

Dawia

Ahojte ozývam sa po dlhšej dobe.. Zse som dala kilo dole. No neviem , či to sposobilo to, že som prestala jest sladké, alebo to? že som začala byciklowat an satcinorai? Inak, ten stacionár ma ubíja, je to nuda, ale chcem sa premoct . myslíte si že som schudla opet preto, lebo som vynechala sladkosti, alebo koli byciklovaniu? byciklovala som pol hodiny denne cez vikedn hodinu. Neviem ci mam este pocvicit na nom do decembra, a vybodnut sa nato, alebo ma pri mojom chudnutí nejakú úlohu...