Co kupit priatelovi na Vianoce

Príspevok v téme: Co kupit priatelovi na Vianoce
Doraa456

Ahojte. Potrebovala by som radu a vase napady. S priatelom sme spolu 3 roky, kupovala som mu oblecenie, penazenku, opasok, knihy, stolne hry, tenisky, kozmetiku, ... uz mi dosli napady. Nebola by zla vonavka, ale tu dostava od babky. :D on je skor na elektroniku, ale moj rozpocet je bohuzel cca 130€ co kupujete chlapom vy. Diky. :) :)

Hrac

nekupuj nic s vlastnou fotkou, ani spolocnou.. nekupuj ani ziadnu techniku, ak ma rad techniku tak si ju urcite radsej vyberie sam presne podla seba... ani knihu o technike, v dnesnej dobe internetu a tolko webov o technike a vlastnych skusenosti a recenzii sa kniha neoplati kupovat...

MultiLevel

elektronicka citacka, notebook? :D
Ja som minuly rok dostala vlastnorucne robeny fotoramik, niektori nechceli verit, ze nie je z obchodu. A ja som darovala mnou urobene tricko, ktore mu vsetci chlapi zavidia :D :D
Skus popremyslat aj nad takouto alternativou darceka...Moja skusenost hovori, ze chlapi si radi vyberaju sami techniku....

AK

Doraa456 - tablet neni citacka.

Citacka je lahsia, pouziva uplne inu technologiu zobrazenia. Vdaka comu sa menej unavuju oci aj ruka. Citacka ma nahradit dlhodobe citanie knihy.

Tablet je dobry na to, pozriet si email, alebo kratkodobo nieco precitat.

Mel5

vyrob mu nieco..
ked uz klucenka, daj sa odfotit a daj to do klucenky.. (aj ked to je odvazny darcek)
alebo daj mu notebook a ebay.com a povedz "nechaj otvorenu stranku s produktom ktory sa ti paci najviac, ale s cenou nie vyssou ako 130eur, a navar veceru"
asi chapes co mas robit dalej..
je tazke trafit darcek takto, tak nech si vyberie sam :)

Doraa456

aha! - no to by som rada, ale googlila som a vtipne klucenky a tricka by som nerada.. ak by si natrafila na nieco konkretne budem rada ak posles link, ale dakujem :)

AK - on ma tablet cize citacka je nezmysel v tomto pripade... ale tie knihy klasicke, super napad. Knizku kupim urcite zameranu na techniku..dakujem :)

AK

Kup mu citacku elektronickej knihy, ak este nema. Aby mohol trebars citat PDF dokumenty, alebo ine eknihy.

Alebo nejake klasicke knihy - napr. o oprave elektroniky.