Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako precistit pecen

Príspevok v téme: Ako precistit pecen
polamana

ahojte. chcela by som sa opytat na nejaky dobry a najma ucinny sposob precistenia pecene. uzivam lieky na tlak, brala som antibiotika a najnovsie sa mi podarilo spadnut a prasknut rebro. lekar mi predpisal dalsie lieky proti bolesti. potrebujem nejak detoxikovat tu pecen lebo take mnozstvo liekov v jednej dobe nie je sranda. dakujem

RNG

Protokol dr Berksona obsahuje
900 mg sylimarinu,
600 mg ALA a
400 mikrogramov selenu.
Kedzxe semena sylimarinu maju neisty a casto velmi nizky obsah sylimarinu klinicke uspechy nemozete ocakavat len jedenim mleteho semena sylimarinu. Naviac zamorenu zlc treba absorbovat do mikrovlaknin a vyniest z tela, inac sa reabsorbuje spat do krvi aj so zamorenim, tukmi a cholesterolmi.

RNG

Nuz dnes ludia dostavaju take velke mnozstvo roznych zamoreni v potravinach, z vody, z liekov, chemikalii a dokonca aj zo vzduchu, ze cistenie pecene protokolom dr Berksona odporucam kazdemu aspon raz za rok. Preventivne.
Cista a zregenerovana pecen lepsie pracuje, chrani telo pred zamorenim a tym celkove pomaha udrzat zdravie.

luciano

Myslím, že sa nemusíš báť, že ti ochorie pečeň. Pečeň má obrovskú schopnosť autoregenerácie a znesie veľa liekov. Ale, ak sa predsa len bojíš, tak si kúp Flavobion a Lipovitan.

???

nemala by si čitať,nič take.Si zdrava,ži.Nezaoberaj sa vecami čo pre teba nie su doležite,lebo sa s teba stane hypochonder.Detox je pre ľudi čo maju važne zdravotne problemy a kl. medicina im už nepomaha...

polamana

aj som to tak myslela, ze az doberiem lieky. citala som ako sa zanasa organizmus a hlavne pecen tymi vsetkymi tabletkami

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako precistit pecen - Fórum - ZDRAVIE.sk